Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Žárlivá sokyně jí zapálila obličej a ona musela dlouhé roky nosit masku! Jak nyní vypadá?

Dana Vulin si prošla peklem.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Před několika lety si prošla hotovým peklem. Danu Vulin ale nezlomí asi vůbec nic. I přes těžké popáleniny na dvou třetinách těla se dokázala uzdravit a stát se obrovskou inspirací lidem z celého světa.

K Danině osobní tragédii, o které jsme vás již před rokem informovali, přitom došlo jen kvůli tomu, že se pomatená Natalie Dimitrovska mylně domnívala, že je Australanka milenkou jejího manžela. Proto Danu 16. února 2012 v jejím domě v Perthu polila metylalkoholem. Jelikož v tu chvíli žena zrovna držela dýmku, vzplála během pár vteřin jako ohnivá koule.

„Vysvětlit někomu, myslím úplně vysvětlit někomu, jak moc to bylo bolestivé, je zcela vyloučeno. Na to neexistují slova,“ uvedla Dana.

Útočnice ji nechala hořet a z domu utekla. Policie Natalii Dimitrovskou ale rychle dopadla a ta si v současnosti odpykává 17letý trest ve vězení. Zdá se jí ale příliš krutý, a tak nedávno požádala o jeho zmírnění.

„Já jsem dostala doživotí a ona si stěžuje na 17 let,“ komentuje to Dana. Oběť hrůzného útoku musela podstoupit přes 30 operací a strávit dva roky ve speciální masce.

„Bylo by jednoduché zemřít, ale já se rozhodla bojovat,“ řekla Vulin. Její obdivuhodnou vůli symbolizuje i fakt, že ji nezlomila ani rakovina děložního čípku, kterou Daně před dvěma roky diagnostikovali. Šla znovu na léčení a nemoc porazila.

Odměnou jí může být fakt, že dnes je zase krásnou ženou a prostřednictvím vlastní show v australském rádiu inspiruje miliony lidí.

Související články

Další články