K Danině osobní tragédii, o které jsme vás již před rokem informovali, přitom došlo jen kvůli tomu, že se pomatená Natalie Dimitrovska mylně domnívala, že je Australanka milenkou jejího manžela. Proto Danu 16. února 2012 v jejím domě v Perthu polila metylalkoholem. Jelikož v tu chvíli žena zrovna držela dýmku, vzplála během pár vteřin jako ohnivá koule.

„Vysvětlit někomu, myslím úplně vysvětlit někomu, jak moc to bylo bolestivé, je zcela vyloučeno. Na to neexistují slova,“ uvedla Dana.

Útočnice ji nechala hořet a z domu utekla. Policie Natalii Dimitrovskou ale rychle dopadla a ta si v současnosti odpykává 17letý trest ve vězení. Zdá se jí ale příliš krutý, a tak nedávno požádala o jeho zmírnění.

„Já jsem dostala doživotí a ona si stěžuje na 17 let,“ komentuje to Dana. Oběť hrůzného útoku musela podstoupit přes 30 operací a strávit dva roky ve speciální masce.

„Bylo by jednoduché zemřít, ale já se rozhodla bojovat,“ řekla Vulin. Její obdivuhodnou vůli symbolizuje i fakt, že ji nezlomila ani rakovina děložního čípku, kterou Daně před dvěma roky diagnostikovali. Šla znovu na léčení a nemoc porazila.

Odměnou jí může být fakt, že dnes je zase krásnou ženou a prostřednictvím vlastní show v australském rádiu inspiruje miliony lidí.