I když už si Jaromíra omotala kolem prstu, tak stejně rodačka z Teplic ví, že ještě nemá vyhráno. Dokud nebude mít prstýnek na ruce nebo nebude mámou jeho dětí, tak ví, že je snadno vyměnitelná. A to tuší i její sokyně. Třeba vycházející hvězdička Jennifer Pescetelli (23), která se teď probojovala do semifinále soutěže krásy.

Když v Opavě proběhlo castingové kolo, nikdo netušil, že to vzbudí takovou vlnu zájmu. Teď nešlo o to, že by organizátorům přeskočilo a hnali polonahé dívky do hromadné dopravy. Ale holkám se zalíbil Jarda Jágr, tedy jeho podobizna v životní velikosti. Hlavně Jennifer zaujal jeho poklopec.

Jenže se to doneslo až za oceán žárlivé Veronice, která to nemohla vydýchat a všem dívkám, které by se jen chtěly na hokejistu podívat, poslala posměšný vzkaz.

„Ten můj chlap se těch missek prostě nezbaví,“ povzdechla si blonďatá kráska a tím si pořádně rýpla do semifinalistky Miss. „Člověk, co tohle vymyslel, má dobrej smysl pro humor,“ dodala kadeřnice z Teplic, která má co říkat. Určitě opravdu velmi náhodou Jardu potkala a byla to láska na první pohled. Bůhví, co všechno musela dělat za cirkus, aby si jí sportovec všiml, ale dobře, ona teď vládne v jeho domácnosti. Aby tomu bylo ale i další léta, Verčo…