Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Žárlivá Natálie Kocábová se povozila na Mistrovi: Vadí jí, že Gotta pozvali na známý festival a ji ne?

Do božského Mistra se opřela na svém Facebooku Natálie Kocábová. Festival
Rock for People poslala do věčných lovišť.
Zdroj: www.herminapress.cz

Očekávaný festival Rock for People si pro letošek připravil velkou novinku, na zcela rockovém koncertě nečekaně vystoupí i král tuzemského popu a trylkových árií, držitel 37 Zlatých slavíků Karel Gott (73).

Mistr z programu festivalových kapel trčí jako ježek vyndaný z klece, a i když se tento krok může od pořadatelů zdát jako šlápnutí vedle, nejspíš jim to nažene ještě víc návštěvníků. Vidět Gotta na žánrově úplně odlišné hudební akci, to je vskutku mohutné zamíchání zavedených pořádků.

Gott se na festival chystá se svou kapelou Boom Band a slibuje poněkud bigbítovější aranžmá, které si z jeho hudebních začátků pamatují už jen vaše babičky. Pro Káju je to v jeho požehnaném věku velká premiéra, bude muset totiž oslovit generačně úplně odlišné publikum, ale Mistr se nebojí: „Mě nemusí nikdo k ničemu dlouho přemlouvat. Já si vyslechnu pár informací a řeknu ano nebo ne. Ale je pravda, že pro mě to bude opravdu velká změna,“ řekl náš nejlepší zpěvák v rozhovoru Mladé frontě Dnes.

Jeho účast ale leží těžce v žaludku zpěvačce a spisovatelce Natálii Kocábové, dceři někdejšího bývalého hudebníka a ministra Michaela Kocába, který se po své kariéře v muzice vrhl na politiku a dotáhl to až na ministra bez kanceláře, bez pořádné agendy a bez smysluplné náplně práce, u níž se mohl daňový poplatník jen dohadovat, kam mizí jeho vydělané peníze.

Kocábová se na svém Facebooku po Gottovi pěkně povozila (foto vzkazu v galerii) a neopomněla zdůraznit, že ona uctívá jenom lidi, co mají za sebou krize, drogy, smrt, totality a epochy. Nevíme sice, co znamená v jejím světě „mít za sebou epochu“, ale tak nějak jsme si dovodili, že tedy jejím největším vzorem je v tomto případě zpěvačka Amy Winehouse (†27), která se z krize v jedné epoše ufetovala a uchlastala k smrti, čili splňuje téměř všechny její body, až na to, že nežila nikdy v Československu.

Závěrem poslala Kocábová celý festival do věčných lovišť rázným: „RfP (Rock for People) p*ser se!“ Asi nepřekvapí informace, že alternativní hudebnice Kocábová na festival pozvaná nebyla. Ale dovolujeme si odhadnout, že z účasti Karla Gotta se opravdu někteří p*serou. Nadšením.

Související články

Další články