Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Září je tu: Hvězdy ukázaly, co vaše znamení v létě zaselo a co na podzim sklidí

Co si zaseješ, to si sklidíš. Pravidlo, které prostě nelze jen tak obejít. Další roční období se kvapem blíží a hvězdy vědí, jak se vám vaše psychická námaha po létě odmění. Sklidíte zasloužené sladké ovoce, nebo vám zbude jen spousta těžkostí? Hvězdy vám řeknou, jak na tom budete a na co se připravit. Podzim je časem sklizně a je potřeba s tím počítat.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Pokud jste ještě nedokončili důležitou věc, na kterou jste měli deadline již v létě, napravte to alespoň v září. Zbytečně vám to totiž brání v posunu. Nedělejte si zbytečné překážky.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Vy jste se v létě do někoho zamilovali, že. Natolik vám oblbnul hlavu, že nemyslíte na nic jiného. V tomto období se můžete radovat, protože se vám podaří oslovit vaši lásku a půjdete konečně na rande. Máte důvod se radovat.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Trochu vás na začátku měsíce skolí deprese. Je to důsledkem toho, že jste si v létě nevzali žádnou dovolenou a jeli jste jako šroub. Je na čase si vzít alespoň pár dní volna a pořádně se zrelaxovat, uleví se vám.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Máte oslabenou imunitu, takže vaším hlavním úkolem bude jíst hodně vitaminů! Kupte si odšťavňovač a každé ráno si udělejte lahodnou pomerančovou šťávu, která skvěle nakopne vaše tělo.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Čeká vás situace, kdy se nebudete moci hnout z místa. Bude se to týkat především vaší práce, se kterou poslední měsíce zápasíte. Nakonec se vše srovná a vy najdete potřebnou harmonii, ale bude to přes překážky a menší konflikty.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Ve vztazích váš čeká obnova citů, které jste potlačovali. Nebraňte se tomu. Zase budete se svou láskou spolu. Čekají vás nadějné zítřky.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Vaše srdce touží po velké lásce, ale v tomto ohledu vás bohužel hvězdy opět zklamou. Vzhledem k tomu, že jste se neponaučili z chyb minulých, nikam to nepovede. Raději se nad sebou zamyslete, co opravdu chcete.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Problémy s průduškami, které jste neřešili minulý měsíc, se mohou vrátit. Zaměřte se tedy na svůj zlozvyk kouření a alespoň několik cigaret denně vynechejte. Uvidíte, že se vám bude lépe dýchat.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Nacházíte se v období duchovního růstu a dojdete k naplnění. Nepřestávejte dále pracovat na svém myšlení a uvidíte, že zanedlouho přijdou pozitivní výsledky. Pokud chcete, kupte si další duchovní knihu do své sbírky. Obohatí vás.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Pokud jste udělali vše pro to, aby se vám konečně podařilo početí potomka, tak máte skoro vyhráno. V tomto období budete mít velmi plodné dny a hvězdy vám jsou nakloněny. Tak na to hupsněte!

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Pravděpodobně jste trochu polevili v šetření peněz a je to trochu znát. Z počátku měsíce budete bojovat, ale máte dostatek sil na to, abyste svoji finanční situaci v průběhu října zvládli k vaší naprosté spokojenosti. Nebude vás to stát zas tolik úsilí a zase budou korunky v peněžence.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Dostanete důležité sdělení prostřednictvím vašeho snu. Máte před sebou důležitý úkol zjistit, jakým směrem se vydat a kam bude směřovat váš život. Přejeme hodně sil.

Mohlo by vás zajímat

Další články