Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Září jako šťastná kometa! Lucie Borhyová na dovolené ukázala prvotřídní stehna

Dovolenou si užívá a moc jí to sluší…
+ Dalších 60 fotografií
Vyrazila si na dovolenou a vypadá skvěle! Lucie Borhyová ve Španělsku jen září. A pochlubila se několika snímky, z nichž je patrné, že i její dvě děti si dopřávají krásy pyrenejského poloostrova. Podle všeho je doprovází Lucky přítel Michal Smečka.

Krásná Lucie Borhyová (39) se na vysněnou dovolenou moc těšila. „Tohle je léto, jak má být…“ napsala k jednomu ze snímků vnadná moderátorka a dala tak všem najevo, že je konečně je po všech rozchodových peripetiích s Michalem Hrdličkou šťastná a může si užívat slunné destinace.

Navíc, jak to vypadá, si Lucka nevyrazila jen s dětmi, ale měl by je doprovázet i přítel Michal Smečka. S ním několik měsíců tvoří pár a Lucce pomáhá zapomenout na dva partnerské vztahy, z nichž se narodil syn Lucas Papadakis a dcera Linda Hrdličková.

Lucie si tak po dlouhé době dopřává dovolenou snů, což jí nejen její fanoušci, ale i kamarádi unisono na dálku přejí! Podívejte se na snímky ve fotogalerii, na kterých Lucie ukázala své dokonalé křivky.

Mohlo by vás zajímat

Další články