Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zaražený Bohuš Matuš o svatbě s Lucinkou: Vypadá to bledě, asi zůstanu na ocet

Bohuš Matuš a Lucinka
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 3 fotografie
Už 12. května, si chtěl zpěvák Bohuš Matuš (47) vzít za manželku přítelkyni Lucinku, která ten den dovrší věk potřebný pro plnoletost. Dlouho plánovaná velká veselka se ale nakonec s nejvyšší pravděpodobností konat nebude.

Bohuš Matuš: Svatba se odkládá?

Vypadá to bledě. Asi zůstanu na ocet. Chtěli bychom mít velkou svatbu a nyní to vůbec nepůsobí tak, že by nám ji už za necelé dva měsíce povolili v množství svatebních hostů, kolik bychom jich tam chtěli mít. K tomu má ještě majitel Krtečkova světa, v němž se chceme brát, potíže s úřady, takže vůbec netuším, jak to nakonec bude,“ řekl eXtra.cz trochu nešťastný Bohuš Matuš (47).

„Mám spoustu kamarádů, Lucinka taky a má velkou rodinu a ošidit nikoho nechceme,“ říká, proč je květnový termín vlastně už dnes passé.

Plány

Dvojice toho měla naplánováno spoustu.

„Měla by to být úplně ta nejkrásnější svatba, doufejme, že budeme mít možnost pozvat kolem sta hostů. Chci, aby měla Lucinka zážitek na celý život. Má velkou rodinu, pozvu i svou a pár lidí z branže, prostě svoje nejbližší. Určitě nebude chybět písnička Stín katedrál. Ale nebudu ji zpívat já, už jsem domluvený s kamarádem. Na své svatbě zpívat úplně nechci. A za svědka mi snad půjde František Janeček, už jsem ho o to požádal,“ svěřil se nám už dříve zpěvák s plány, které už pomalu vzaly za své.

Starosti

„Nyní už je ve hře víc variant, i ta, že se vezmeme v plánovaném datu, na osmnáctiny Lucinky, a oslava by mohla být až v létě. Nebo že to přesuneme celé. Ještě to nemáme rozhodnuté,“ krčí rameny zpěvák, kterému vztah s velkým věkovým rozdílem vydržel léta a dokázal tak, že mu nešlo o nevinnost přítelkyně, ale že ji má opravdu rád.

Kromě příprav svatby ho ještě trápí celkově současná situace.

Deprese

„Jsem nešťastný. Odmala jsem hudební exhibicionista. Už na základce jsem si zpíval i při hodinách, takže mě museli okřikovat. A teď se nic neděje. Kolikrát se mi proto nechce ani vstávat. Nebaví mě to. Docela trpím depresemi, ale když se podívám na dceru Natynku a ta se na mě usměje, tak se všechny chmury hned rozplynou,“ dodal Matuš.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy