Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Záporák ze Zoo Jan Kopečný narazil: I pokladní mi řekla, ať už jsem na Evu Burešovou hodný

Jan Kopečný prozradil, že role Kamila se s ním veze i v reálném životě.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
zpověď

Herec a zpěvák Jan Kopečný (32) je jednou z hvězd seriálu Zoo, kde hraje pořádného záporáka a diváci ho nemohou vystát. Kopečný redakci eXtra.cz prozradil, že se kvůli roli "hlupce" Kamila setkal s negativními chvilkami i v reálném životě. Napomenula ho prodavačka a občas se také obává, že se vrátí ke svému autu a bude poškrábané. Fešný herec, známý z Tváře nebo muzikálů, se nám také svěřil, jak se srovnává s tím, že ho lidé již snadno poznávají na ulici, a jakou roli by jednou rád získal. 

Ještě než se na televizních obrazovkách začal vysílat seriál Zoo, tak se herec a zpěvák Jan Kopečný obával, že ho budou diváci kvůli roli záporáka nenávidět i v reálném životě, což přiznal i pro televizi Prima CNN. Po pár měsících, kdy se seriál vysílá, se ukazuje, že nějaké negativní ohlasy skutečně jsou, ale naštěstí ne tak intenzivní.

Sprdunk od pokladní

"Zoo je seriál, který je i pro mé překvapení velmi divácky oblíbený. O to víc mě mrzelo, že tam mám takhle negativní roli, je to opravdu idiot a hlupec. (smích) Na druhou stranu si myslím, že ta postava bude mít časem nějaký vývoj. Díky tomu, že je seriál takhle oblíbený, tak víme, že bude pokračovat dál," řekl Kopečný pro eXtra.cz se slovy, že ho role Kamila v reálném životě občas dohání.

"Setkal jsem se se spoustou negativních chvilek. Jednou jsem šel do obchodu a paní pokladní mi řekla, ať jsem na tu Viky (Evu Burešovou) už hodný, že se na to nemůže koukat. A tak jí říkám, že za to fakt nemůžu. Mezitím se bojím, že mi někdo poškrábe auto na parkovišti. To je asi jediná obava, kterou jsem měl. Diváci si poměrně často spojí herce s rolí, kterou hraje, i v reálném životě, ale tím, že mě lidé znají z muzikálů nebo koncertů, tak vědí, že jako Kamil nejsem, ale paradoxně se mi ta role hraje dobře," směje se fešný zpěvák, kterého znají fanoušci i z show Tvoje tvář má známý hlas a na ulici už není tak jednoduše přehlédnutelný. "Lidé mě poznávají, medializace byla ohromná zejména po Tváři. Ale abych řekl pravdu, tak jsem pro ně hlavně Kamil ze Zoo."

Chtěl bych si zahrát v pohádce, klidně čerta

Jan Kopečný patří mezi nejobsazovanější muzikálové herce titulních rolí. Což je i jeden z důvodů, proč začal pokukovat po jiném, ale velmi blízkém uměleckém odvětví.

"Díky muzikálu jsem se dostal k nejkrásnějším titulním rolím, říkal jsem si, že tam už asi další cesta nepovede. Možná až spíš s věkem, do budoucna bych si rád zahrál třeba Draculu. Tak jsem si řekl, že se zaměřím i na jiné odvětví. Určitě bych rád zkusil i film, je to věc, se kterou ještě nemám zkušenost. Kdyby mi ta nabídka přišla, tak by mě paradoxně víc než ve filmu lákala role v pohádce, klidně budu hrát čerta (smích)," líčí Honza, který bude jednou z hvězd muzikálu Slunce, seno, jahody, kde hraje Vencu.

Mimo muzikály a seriál se Kopečný věnuje i své kapele Botox, se kterou si bude v létě také plnit jeden ze svých velkých snů. "Pojedeme největší festivaly v Čechách. Všechno se dá ve finále skloubit. Zdá se, že jsem v jednom kole, ale každý den netočíme, stejně tak nehrajeme muzikál. Naopak, čekají nás i letní prázdniny a já se budu věnovat hlavně kapele, na což se moc těším."

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy