Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Zapomněla si prsa doma? Švantnerová na plese předvedla nádherné šaty i úplně plochý hrudník

+ Dalších 12 fotografií
Plochý hrudník
Nikol Švanterová v sobotu večer vyrazila na prestižní společenskou událost Česko-Slovenský ples v Obecním domě. Nešlo si nevšimnout, že zatímco ostatní dámy hrdě vystavovaly plné dekolty, Nikol snad chtěla ještě více upozornit na svůj vychrtlý hrudník.

O modelce je známo, že jako jedna z mála si nenechala prsa zvětšit, i když přírodními také zrovna neoplývá. Nikol Švantnerová je vyznavačkou zdravého životního stylu a sportování. V poslední době ještě více zhubla a logicky se jí tak zmenšily i její ženské přednosti.

V minulosti o ní stylista Filip Vaněk prohlásil, že je to „nezajímavá, tuctová a tlustá“ misska, která nemá práci. I když tehdy také neměl známý stylista příliš právo na takovou kritiku, dnes by se za ni měl stydět. Švantnerová vypadá senzačně. Pyšní se pořádným pekáčem buchet na břiše, čehož dosáhla jen málokterá známá žena.

Česká Miss pro rok 2015 na plese vynesla červenou róbu od sourozeneckého dua Ponerových. Živůtek bez ramínek ještě více zvýraznil její utlý hrudník a z profilu to opravdu vypadalo, jako když si modelka doma něco zapomněla. Na Nikol je na druhou stranu sympatický fakt, že se za hrudník, připomínající přistávací dráhu, nestydí a že je se sebou takto spokojená.

V červenci 2017 jsme vás informovali o tom, že se modelka zamilovala do fotbalisty Patrika Dresslera, s nímž je ve vztahu doteď a jak se zdá, jejich láska pořád kvete.

Mohlo by vás zajímat

Další články