Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zapomenutý Dylan z Beverly Hills vylezl z nory: Čeká ho návrat na výsluní?

Čeká ho návrat na výsluní?
+ Dalších 40 fotografií
Časy, kdy z něj fanynky omdlévaly, jen když ho zahlédly, jsou dávno zapomenuty. Největší sláva seriálu Beverly Hills 90210 pominuly už před lety a jeho mnohé hvězdy se nadobro vytratily. Patří mezi ně i představitel Dylana Luke Perry (51), kterého teď ale čeká velký návrat. Zahraje si totiž v hollywoodském bijáku.

Všichni už si mysleli, že se Luke Perry nikdy nevrátí a navždy zůstane zalezlý v noře. Ale pak přišel proslulý režisér Quentin Tarantino (55) a dal představiteli Dylana z Beverly Hills 90210 životní nabídku.

Když Dylana McKaye před lety viděly holky, tak omdlévaly. Fanynky ho milovaly a mnoho z nich mělo polepené pokojíčky právě tímto krasavcem. Jenže to už je hodně dávno. Dylan nám trochu vyrostl a zmužněl. Už nemá tu sladkou sexy tvářičku, ale je z něj pořádný drsňák.

Je možné, že hvězdné období si jeho představitel Perry prožije znovu. Dosud dostával jen štěky v béčkových filmech, ale to se změní. Tarantino si jej totiž vybral do připravovaného bijáku Once Upon a Time in Hollywood, kde se kromě něj objeví taková jména jako Leonardo DiCaprio, Brad Pitt nebo Al Pacino.

A bude to pořádná jízda. Film se odehrává v Los Angeles roku 1969. Éra hippies dosahuje vrcholu, stejně jako revoluce v hudbě i filmu. To ale není všechno. Do popředí se dostávají i sekty. Jednu z nich tehdy založil šílenec Charles Manson, pod jehož taktovkou bylo zavražděno několik lidí. Snímek měl být podle prvotních zvěstí hlavně o něm, ale nakonec bude jen součástí komplexnějšího dě­je.

Film by měl mít premiéru příští rok v srpnu. Tak uvidíme, co se z toho vyklube a jak Luke s neopakovatelnou šancí naloží!

Mohlo by vás zajímat

Další články