Služba DoDo zajišťuje vyzvednutí a doručení čehokoliv, co si můžete někde koupit, potřebujete zařídit a nebo vyzvednout. Jejich služby si může objednat jak individuální zákazník, tak i firma. DoDo funguje v Plzni a už i v Praze a v Brně. Jsou schopni doručit jídlo, alkohol a cigarety, ale také spoustu dalších věcí. „Zařídíme zkrátka cokoliv, co je legální,“ řekl šéf společnosti Michal Menšík pro iDNES.cz.

Kromě lístků na představení nebo zapomenutých klíčů dostává firma DoDo i bizarnější zakázky. Jednou jim dokonce volala paní, aby jí někdo přijel odebrat pavouka z koupelny. Objednávat můžete přes SMS nebo dokonce i přes Facebook Messenger. Průměrná doba doručení je 43 minut. Samostatná služba vychází na 163 korun plus cena zboží.

DoDo chce i nadále rozšiřovat svoje portfolio služeb a zavést moderní technologie. I tak se DoDo zaměřuje na vyšší střední třídu, ale jejich služby využívají i studenti, kteří ocení pohodlí. Dokonce si do telefonu můžete stáhnout aplikaci a sledovat vaši zakázku v reálném čase, podobně jako u Uberu.

Tato firma také nedávno uzavřela smlouvu s fastfoodovým řetězcem KFC, jenž hledal schopného partnera na rozvoz. Od objednání byste měli dostat jídlo do třiceti minut, to bylo jasným požadavkem KFC a DoDo ho splnilo. KFC ale není jedinou firmou, která s DoDo spolupracuje. Mezi dalšími můžeme najít Mall Group, Datart nebo UGO a Ambiente.

Kdo je ochotný si připlatit za pohodlí a nevšední služby, tohle může být jedna z možností. Celý rozhovor s ředitelem firmy naleznete ZDE.