Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zapomenutá předchůdkyně Simony Krainové: Zuzana Augustin Poláčková má šmrnc

Zdroj: Archiv Zuzana Augustin Poláčková / profimedia
+ Další 4 fotografie
HOT

Před pár týdny se na finálovém večeru Elite Model Look 2021 ukázala manželka premiéra Monika Babišová (47) nejenom po boku své půvabné dcery Vivien Babišové (21), ale také kamarádky a dlouholeté přítelkyně Zuzany Augustin Poláčkové. Pokud máte dojem, že jste Zuzanu už někde viděli, je to možné. Tahle kráska bývala partnerkou podnikatele Karla Vágnera ml. (45), který je v současné době manželem modelky Simony Krainové (48). 

Zuzana Augustin Poláčková není pro bedlivé čtenáře zase tak úplnou neznámou, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Slovenská manažerka a bývalá modelka byla partnerkou podnikatele Karla Vágnera ml. a dokonce spolu mají krásného syna Karla.

Krásné Slovence a Vágnerovi ale vztah nevydržel a každý si našel jiného partnera. Karel již dlouhá léta září po boku modelky Simony Krainové a Zuzana má už také zcela nový život.

"Karolko chodí na klavír. Nerad na něj cvičí, ale je pravda, že když se do toho už pustí, vidím, že má velký talent. Sám od sebe složil tři písničky. Takže uvidíme, jak mu to půjde," prozradila Zuzana před lety pro ženský web Slovenka.

Dobré přátelství s Monikou Babišovou

Zuzana Augustin Poláčková je velkou kamarádkou manželky premiéra Moniky Babišové. S ní se koneckonců před pár týdny objevila na finále Elite Model Look 2021 a ohromně jí to slušelo.

"Známá majitelka PR a eventové agentury Zuzana Augustin Poláčková vynesla na módní akci na Hradě viktoriánské šaty z modrého saténu s krásnými detaily na rukávech v podobě spíše rokokových sametových prýmek, jaké nosila i poslední kralovna Francie Marie Antoinette," nadšeně hodnotil outfit Zuzany marketingový ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce.

"Doslova královsky okázalý vzhled výrazných náušnic Dolce Gabbana se perfektně hodí k těmto monolitním šatům, které navíc podnikatelka doplnila vhodným ikonickým psaníčkem Hermés z modré safianové kůže," dodal k celkovému stylingu Sam Dolce.


Související články

Další články