Orlando byl po zveřejnění fotek jeho penisu vzteklý a jeho přítelkyně ho musela pořád podporovat. „Snaží se ho neúnavně uklidňovat, zatímco on se vyrovnává s trapností celé situace," řekl přítel herce serveru Hollywoodlife.

Prostě byl rozmrzelý, že mu někdo zkazil dovolenou. Jenomže byl opravdu on ta největší oběť? Svoje nenechavé ruce nemohl udržet v klidu ani na veřejnosti. Katy musel ohmatávat pořád, jako nadržený puberťák. Držení za ruce a občasné hlazení mu nestačilo. Zpěvačce detailně zkoumal a prohmatával prsa na pláži plné lidí. A to metr od nich seděla těhotná žena! Ta se musela modlit, aby se páreček co nejdříve přesunul na pokoj.

I na Katy bylo vidět, že má otravného Orlanda plné zuby. Začínala dělat grimasy a ani mu nevrátila pusu. Navíc mají podobné „reklamy“ dost i Italové. Tahle země je proslulá svými náboženskými tradicemi a od turistů se očekává, že se katolické zemi přizpůsobí. Řádění bez plavek na pláži proto může pro Orlanda skončit mastnou pokutou. Více se o této kauze dozvíte ZDE.

Smolařem roku je každopádně paní na pláži, které se určitě nechtělo v pokročilém stádiu těhotenství nikam utíkat a musela tak vydržet muchlování celebrit pár centimetrů od sebe.