Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na Travoltu! Vary se konečně dočkaly největší hvězdy: Přijíždí matka Štiková!

Konečně přijela i nějaká echt česká celebrita a festival má o čem
mluvit a na koho se těšit na besedách.
+ Další 2 fotografie

Karlovarský festival dnes zažije svůj dosavadní vrchol. Po odjezdu Johna Travolty, který skvěle splnil roli jakéhosi předskokana, přijíždí toužebně očekávaná delegace z Prahy.

Do města se na necelý týden dostaví Monika Štiková (40) s chotěm Michalem (42), kteří poctí svou přítomností hned několik společenských akcí, kam byli pozváni jejich pořadateli.

Štiková bude po Travoltovi asi největší dosavadní hvězdou festivalu, jehož přítomné diváky dost trápí fakt, že slavná hlava Štikovic Cosa Nostry dosud neoznámila, na jaké filmy se hodlá vydat, a tak fanoušci zběsile po internetu vyhledávají jakékoli bližší informace o programu slavného páru.

„Už se na festival s manželem moc těšíme,“ řekla nám exkluzivně odjezdem velmi zaneprázdněná hvězda, která prý zatím nechce ani naznačovat, zda a na jak dlouho poctí festival i její dvě dcery Ornellka (20) a Charlottka (16). Zřejmě z důvodu, aby Jirku Bartošku nenapadlo slavným ratolestem nějak na festivalu bránit v oprávněném rozletu.

Štikovi nepochybně zanechají na festivalu stejně sympatický dojem jako Travolta a pořadatelé by se měli zamyslet nad tím, zda by příště neměla být celá rodina mezi oficiálními hosty festivalu se všemi privilegii.

Mohlo by vás zajímat

Další články