Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na politiku! Celý internet řeší, kam ZMIZEL ZADEK Kateřiny Kristelové!

Vidíte? Není vidět?
Zdroj: Facebook
+ Dalších 21 fotografií
Kateřina Kristelová vyrazila se svým novým přítelem Tomášem Řepkou na luxusní dovolenou do Turecka. Oba si to tam podle fotek neskutečně užívají, ale pak Kateřina uveřejnila snímky v plavkách a všichni jenom zírají.

Moderátorka NEMÁ ZADEK! Prostě někam zmizel. Zůstalo snad pozadí Kateřiny Kristelové (37) doma a válí si šunky v Praze? Nejdříve to vypadalo jako špatně upravená retuš, které se celebrity dopouštějí.

Pak ale Kateřina zveřejnila ještě jednu fotku a je to jasné… Prostě ho nemá! Žádné úpravy, neexistuje! Zatímco její výstřih je nadupaný, tak vzadu je to přistávací dráha.

„Kači, kdes nechala zadek? Ale i tak ti to moc sluší,“ vzkazují její fanoušci. „Ne každý musí mít zadek jako kamion,“ brání Katku.

“Těším se, že si užijeme takovou tu klasickou romantickou dovolenou. Já jsem na dovolené poprvé po třech dlouhých letech a hodlám si to s Tomášem užít naplno,” svěřila se nám Kateřina. Ta si myslí, že Tomáš je pro ni ten pravý. Oba prý zažili vztahovou divočinu a mají své zkušenosti. Proto se těší na klid a dovolená má jejich vztah prohloubit.

Související články

Další články