Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na paušál, nemyslete na dobíjení kreditu. Nechte vše na Dynamu

Zdroj: archiv

Nová služba Tesco Mobile spojuje výhody tarifu a předplacené karty v jednom.

Od září připravil populární mobilní operátor Tesco Mobile pro své stávající i nové zákazníky novinku, díky které chce posunout kvalitu svých služeb ještě dál. Automatické dobíjení s příznačným názvem Dynamo ocení dokonce dvě skupiny klientů. Stávající, kteří již nechtějí na dobíjení svého kreditu neustále myslet, i ti, kteří zatím mají paušál u jiného mobilního operátora, ale chtějí platit opravdu jen za to, co provolají.

Výhody skutečně pro každého

Mnoho zákazníků odrazuje od služeb virtuálního operátora skutečnost, že nabízí pouze tzv. předplacené karty, které je potřeba často dobíjet. Tesco Mobile právě proto přichází s alternativou Dynamo, které vlastně nahrazuje běžný tarif. Při poklesu pod nastavené minimum se vám kredit dobije a vy se už o nic nestaráte.

Vše máte pod kontrolou

Jestli si právě říkáte, že s Dynamem nad svým kreditem ztratíte kontrolu, tak se mýlíte. Ke každému automatickému dobití vám Tesco Mobile zašle upozorňující SMS, abyste měli o všem přehled a nic se tak nedělo za vašimi zády. Službu můžete navíc kdykoliv zrušit, a to dokonce i prostřednictvím vašeho mobilního telefonu.

Proč platit za zbytečné minuty

Pokud máte v současné době paušál u jiného operátora a platíte za 200 minut, i když skutečně provoláte pouze 70 minut, Dynamo je právě pro vás. Navíc stačí mít pouze Clubcard a s bezkonkurenční nabídkou volání za 1,25 Kč/min. a SMS za 0,75 Kč utratíte ještě méně. Do konce října vás navíc Tesco Mobile odmění za aktivaci služby 1000 body na vaši Clubcard.

Související články

Další články