Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na Koukalovou! Nejkrásnější biatlonistkou světa je Eva Puskarčíková

+ Dalších 9 fotografií
gratulujeme
Mezi nejkrásnější sportovkyně světa byla dlouhé roky řazena Gábina Koukalová (29). Jenže časy se mění. Britští vědci nyní nejatraktivnější biatlonistkou světa vyhlásili osmadvacetiletou sympaťandu Evu Puskarčíkovou.

Gabriela Koukalová (29) pověsila biatlon na hřebík a více se věnuje společenským aktivitám. Žezlo po ní přebírají jiné bojovnice. A jsou to také pěkné kočky. Jasnou jedničkou mezi krásnými závodnicemi je nyní Eva Puskarčíková. Alespoň si to myslí vědci z Velké Británie.

The Sunday Times uvádí, že badatelé z univerzit v Bristolu a Exeteru zkoumali atraktivitu sportovců podle fotek. Dámy hodnotily závodníky a muži zase hodnotili závodnice. Respondentky braly v potaz nejen fyzickou krásu, ale zaměřily se také na sportovní úspěchy.

Pánům bylo postavení ve sportovních tabulkách ukradené, ti se podle vědců soustředili jen na půvab a svůdnost. A výsledek? Nejhezčím biatlonistou světa je podle žen sedmatřicetiletý Američan Lowell Bailey. Biatlonistkám pak vládne právě naše kráska.

„Škoda že se u nás první nezeptali, bychom jim řekli rovnou, že české biatlonistky jsou nejkrásnější,“ reagoval na výzkum Český svaz biatlonu.

Mohlo by vás zajímat

Další články