Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zapomeňte na Dalibora Jandu! Největšího HURIKÁNA v Česku má Jaromír Jágr! FOTKY jako důkaz

Houpe se mu to tam jako zkušenému pornoherci!
Zdroj: olympicchannel.com, facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Dnešek je černým dnem pro zpěváka Dalibora Jandu (65). Dlouhé roky se tradovalo, že je majitelem největšího nádobíčka v Česku. A zřejmě i na Slovensku, kde mu lehce šlapal na paty Jožo Ráž (63). Těm dnům je ale konec. Nové záběry dokazují, že největšího "hurikána" mezi českými idoly má hokejista Jaromír Jágr (46).

Králem českých samců a nadsamců dlouhé roky byl zpěvák Dalibor Janda. Ten má ve slipech opravdového zabijáka, jak dokazuje nejedna fotografie.

Na paty (nebo spíš na varlata) mu lehce šlapali Sagvan Tofi a Daniel Hůlka. Jenže nové video tímto roky zažitým pořadím totálně zamíchalo.

Hokejový dokument The Nagano Tapes mapuje cestu za českým olympijským zázrakem. Hlavním sportovním hrdinou filmového eposu je Dominik Hašek.

Jenže záběry, které se rozběhnou v čase 57:50, nastolují úplně jiné téma. Po schodech kráčí Jaromír Jágr a v nohavicích se mu ze strany na stranu kymácí jeho zázrak. A je to podívaná, která nastoluje nejednu otázku.

Podle oslovených odborníků to není uvolněný suspenzor, ale čistá příroda. A jedno je jisté, všechny ženy nyní začnou závidět Veronice Kopřivové. Ještě dodáme, že na problematiku Jágrovy chlouby upozornil portál TN.cz.

Související články

Další články