Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zapnula nahrávání a začala tancovat: Žena při pohledu na balkon ztuhla strachy

Zdroj: archiv Hannah Viverette
horor
Hannah Viverette (25) zažila chvíle strachu, které zachytila na svůj telefon. Před vypuknutím pandemie se živila jako recepční, nyní má spoustu volného času a věnuje ho meditaci a tanci. Obzvláště druhou činnost miluje a ráda se u ní natáčí, naposledy ale kamera nezaznamenala jen ji, ale i jejího stalkera, který ji málem vyděsil k smrti.

Hannah Viverette nahrála děsivé video na sociální sítě a o zážitku promluvila pro internetový magazín Buzzfeed. Jednoho večera se natáčela při tanci, zhruba po patnácti minutách slyšela, jak se dveře jejího balkonu otevřely. „Myslela jsem si, že je to vítr, ale stál tam muž,“ řekla vyděšená žena.

„V tu chvíli se celý můj svět zastavil. Čekala jsem, kdy vytáhne nějakou zbraň, protože na mě mluvil jazykem, kterému jsem nerozuměla, a celou dobu měl ruce v kapse,“ vysvětlila Hannah. Na muže nakonec zakřičela, aby okamžitě z balkonu odešel, zaklepala na sousedy a zavolala policii. Muž na její balkon, který se nachází ve druhém patře, pravděpodobně vyšplhal.

@hrviverette

That moment when you’re recording yourself dancing and your stalker climbs your second story balcony to break in. ##realshit ##scariestmomentofmylife

♬ original sound - Hannah v.

Policie přijela až 40 minut po incidentu, vyšetřování ale netrvalo dlouho, Hannah totiž došlo, že muže neviděla poprvé. „Viděla jsem ho několikrát, vždy jen u našeho domu. Nevím, jak se jmenuje, kde bydlí, vím jen, co měl na sobě a že vždy řídil bílé auto,“ řekla.

Stalker

Hannah Viverette si brzy uvědomila, že má co do činění se stalkerem. Muž na ni totiž několikrát zíral, zatímco seděla na balkoně. „Myslím, že se ujišťoval o tom, že vím, že tam je a kouká na mě,“ dodala. Policie později zjistila, že muž žije jen o ulici dál. Při výslechu tvrdil, že byl do bytu pozván, video ale bylo důkazem opaku. Další ženy z komplexu se pak svěřily Hannah s tím, že s ním měly velmi podobnou zkušenost. Stalker se nyní musí odstěhovat a od mladé tanečnice držet odstup.

Související články

Další články