Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Záplava kloboučků na loučení se Schwarzenbergem: Slušivý doplněk nasadily Čvančarová, Pekarová i Geislerová

+ Dalších 20 fotografií

Na poslední rozloučení s Karlem Schwarzenbergem dorazili lidé stylově oblečeni. Před Katedrálou svatého Víta, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, se to hemžilo známými tvářemi. Pomalu to vypadalo, že přítomné dámy se snad musely dohodnout a většina z nich doplnila svůj outfit kloboučkem. 

Smuteční obřad v Katedrále svatého Víta přilákal mnoho známých osobností, které přišly dát poslední sbohem zesnulému politikovi Karlu Schwarzenbergovi. Jak zachytili fotografové, přítomné dámy sladily perfektně svůj dresscode. Pomalu všechny sáhly po kloboučku.


Mezi nimi byla i Jitka Čvančarová, která dorazila celá v černém a svůj outfit vyšperkovala kloboučkem se síťkou, která jí zasahovala jemně do obličeje. Právě oblíbené herečce se dostalo velké cti a přímo uvnitř katedrály zazpívá československou hymnu. S ozdobou ve vlasech dorazila i Aňa Geislerová, jež rovněž zvolila příkrasu se síťkou, která jí zčásti spadala do tváře.

Po kloboučku sáhla i Pekarová Adamová

O klobouček doplnila smuteční oděv i předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová, která dorazila ruku v ruce se svým manželem. Po elegantním klobouku sáhli i někteří pánové. Mezi nimi byl například herec Bolek Polívka, který neskrýval svůj smutek z odchodu Schwarzenberga. Někteří zase vyšperkovali své modely pavími pery či očky.


Na Pražský hrad se už od rána sjíždělo mnoho lidí a poslední sbohem přišla bývalému politikovi dát i široká veřejnost. Mnoho lidí opětovně vytáhlo placku z roku 2013, kdy kníže kandidoval na prezidenta. "Karel for president," stojí na odznáčku, na kterém je Schwarzenberg vyobrazen s kohoutem na hlavě. Někteří dokonce přišli v tričku s jeho obličejem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy