Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Zaplatila 3 miliony: Z krásné dívky (24) se stalo ohavné monstrum

+ Další 2 fotografie
Mladé slečně (24) z Kanady nestačil její přirozený vzhled, kvůli kterému zapadala v davu. Rozhodla se proto podstoupit plastické operace, díky kterým ji nikdo nepřehlédne a bude víc sexy. To, že ji nikdo nepřehlédne, se jí splnilo, ale o ohledně druhého bodu to celkem rapidně přepískla.

Mary Magdalene byla celkem pohledná mladá dívka. Ve svých 20 letech se rozhodla, že jí její vizáž nestačí a je potřeba se sebou něco udělat. A jak jinak než plastickými úpravami. Ty však poněkud neukočírovala a z holčiny se stala chodící obluda.

Chtěla mít rty Jako Angelina Jolie, proto se rozhodla pro vyplnění rtů. Operaci pusy však postoupila celkem patnáctkrát, takže z jejích přirozených rtů se stalo ohavné nafouklé kolo. To jí ovšem nestačilo a nechala si zvětšit i zadnici do monstrózních rozměrů. Nakonec se nechala ještě celá potetovat.

Mary za své úpravy dala neuvěřitelné 3 miliony korun. Bohužel se plastiky staly její posedlostí a v konečném výsledku jí opravdu nepomohly. Tuto šílenost byste na ulici prostě potkat nechtěli. K vyladění své extrémnosti si nechala ještě nabarvit vlasy na zářivou růžovou barvu.

Mladá žena se však netají tím, že takto vypadat byl její sen už od 14 let. Podle ní byl její vzhled moc obyčejný. Nyní jí její plastiková schránka osobnosti pomáhá v její práci. Mary Magdalene se totiž živí jako spoře oděná tanečnice…

Co říkáte na proměnu?

Mohlo by vás zajímat

Další články