Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zaplatil milion, aby vypadal jako instagramový filtr: Teď se mu smějí

Zaplatil milion, aby vypadal jako instagramový filtr: Teď se mu smějí
Zdroj: Archiv Levi Jed Murphy
+ Dalších 6 fotografií
Oživlý filtr
Mladý muž z Británie se zamiloval do instagramového filtru. Zanechal školy a za plastiky, díky kterým by se filtru co nejvíce přiblížil, utratil asi milion. Vypadá sice jako z hororu, ale přestat nemůže. Je závislý, a navíc se teď živí tím, že prodává svoje fotky!

Dostal jsem první injekci a už to jelo

Muž utratil v přepočtu necelý milion korun za to, aby vypadal jako instagramový filtr. Místo toho se mu ale lidé vysmívají. Podle nich vypadá jako z hororového filmu Očista. Levi Jed Murphy (24) do sebe nechal jehly píchat, už když mu bylo devatenáct. To podstoupil svoje první zvětšení rtů. Jenže od té doby se na kosmetických úpravách stal trochu závislým. Už za měsíc začal bažit po další jehle!

Injekce mu rvali i do brady

Mladý Brit si nechal upravit nos, rty, zuby a aplikovat si nechal také nejrůznější výplně, které mu měly zformovat obličej do vzhledu, jenž by připomínal filtr, kterým si lidé s oblibou upravují fotky na Instagramu. Levi si myslel, že pak bude krásný už po probuzení. Jenže se přepočítal. Okolí je zhnuseno. Levi si nechal povytáhnout oči i koutky rtů, lékaři mu injekce nemilosrdně zapichovali do tváří, brady, čelisti a dokonce i pod oči!

Škola? Na co! Teď se svlékám za peníze

"Mám rád pozornost," přiznal kosmetický závislák. Svoje operace sdílí na sociálních sítích a fanoušky zásobuje mnohdy nechutnými fotkami ještě nezahojeného obličeje. A co škola? Do té přestal chodit už v šestnácti.

"Na Instagramu jsem objevil filtr, který vám ukáže, jak byste vypadali po plastické operaci. A do toho, co jsem viděl, jsem se zamiloval," přiznal Levi. Ten dříve pracoval v maloobchodě. Teď si spolu se svým přítelem vydělává sdílením lechtivých fotek a videí na OnlyFans.

Nijak si ale nestěžuje, protože si měsíčně vydělá skoro milion. A to právě díky svým operacím, jimiž získal pozornost a spousty fanoušků. Některé operace si navíc nemusí platit a v rámci propagací estetických klinik je získává zdarma. Přesto podstupuje procedury většinou v Turecku, kde jsou levnější. Levi svůj vzhled nezačal měnit kvůli tomu, že by neměl rád to, jak vypadá, ale prý čistě z nudy.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy