Nova se otřásá v základech kvůli herečce Dianě Korbelové, na kterou prostřednictvím deníku Blesk prasklo, že pracuje v bordelu na Vinohradech jako prostitutka, se kterou si můžete za patnáct set dělat hodinu, co chcete.

Bulvár si krátí čas čekáním na vyjádření televize tak, že pátrá po pikantnostech, a eXtra.cz není jiné. Narazili jsme na zpověď pana Přemysla, který prý měl s Korbelovou alias Ester sex prvního října.

Jeho výpověď působí velmi autenticky, sedí jak místo, kde herečka svou živnost provozuje, tak další detaily.

„Nechávala mě vzrušovat se laskáním jejího těla. Prsa má velmi dobrý, doporučuju těm, co mají rádi větší rozměr. Dolňáci si užijí fakt krásnej kulatej zadek – větší, ale pevnej, a navíc má ráda jeho hlazení a líbání…“ nežinýruje se Přemysl a pokračuje v chlípném líčení: „Splatila mi to velmi intenzivním kouřením, že jsme se k šukání ani nedostali. Vysála mě jako malinu. Následný druhý číslo proběhlo v poklidu, ale vášnivě, zaplatil jsem se vším všudy necelou dvojku,“ radostně vzpomíná Přemek s tím, že se za „Ester“ určitě vrátí, což by ale mohl být problém, protože po odhalení z dnešního rána u ní asi bude hodně plno.