Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Zaplať a uvidíš syna: Rosol popsal, jak mu podle něj Ochotská odpírá dítě!

+ Dalších 21 fotografií
boj o dítě
Lukáš Rosol (33) dlouhodobě svádí boj o syna s Michaelou Ochotskou (34). V minulosti podle slov Ochotské měl mít otec jejich dítěte problémy s placením alimentů. Nyní však zdroj z Rosolova okolí redakci eXtra.cz exkluzivně prozradil, že pravda je možná trochu někde jinde.

„Je to pravda. Lukáš vidí syna minimálně. Ochotská ho mění za peníze. Pořád něco chce a nechápe, že táta má právo syna vídat i bez ohledu na přemrštělé finanční požadavky maminky.“ řekl redakci eXtra.cz zdroj z Rosolova okolí.

Lukáš Rosol (33) bojuje o syna Andérho se svojí bývalou manželkou Michaelou Ochotskou (34) už pěkně dlouho. Není to poprvé, co někdo z blízkého okruhu kolem tenisty prozradil, že dvojice po rozvodu nemůže v otázce syna najít společnou řeč.

Zpočátku se snažili rozejít smířlivou cestou, ale otevřený boj začal po podepsání rozvodových papírů. Moderátorka a matka Andrého si na druhou stranu stěžuje, že Rosol měl problémy s placením alimentů. Kde je tedy pravda?

Mohlo by vás zajímat

Další články