Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zápasník Petr Ondruš už je ženáč! Po rvačce v kleci si vzal svou krásnou snoubenku

Tady legendární bojovník vstoupil do svého nejtěžšího životního
zápasu…
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Legendární zápasník Petr Píno Ondruš (38) se stal ženáčem! Se svou krásnou partnerkou Michaelou si řekli své "ano" v Thajsku. Ještě před tím, než vstoupil do stavu manželského, stihl parádní zápas ve smíšených bojových uměních - MMA - s veteránem UFC Karlosem Vémolou (32) v pražské O2 areně.

Ondruš těsně po zápase, na který se přišlo podívat 7500 diváků, redaktorovi eXtra.cz prozradil, že v lednu zamíří se snoubenkou Míšou a kamarády do exotického Thajska. A zpět do Čech se vrátí jako ženatý muž.

„Do stavu manželského jsme vstoupili Myanmaru. Když to upřesním, tak na pláži Ngapali, což je asi nejkrásnější pláž v Asii. Jelo nás celkem deset lidí, všichni z klubu TKBC, jinými slovy všichni, co s námi trénují. Náš hlavní trenér Zdenda Švamberk s manželkou a pak řada dalších blízkých kamarádů,“ popsal zápasník, kde se odehrál začátek jeho největšího životního zápasu.

Zajímavostí rozhodně bylo, že Ondruš se snoubenkou dorazili do Thajska bez konkrétního plánu, kde si řeknou vytoužené „ano“. „Vše se odehrálo v restauraci PVI. Řekli jsme si, že se vezmeme v Barmě, ale nic připraveného jsme neměli. A musím říct, že to fakt stálo za to… Lidé v Barmě jsou moc milí, přívětiví a když se tamní personál dozvěděl o našem záměru, o vše se postaral. Bylo to zkrátka úžasné. Všechno zařídili. Ať už jde o oddávajícího, hudbu, kdy nám sehnali světově proslulého violoncellistu, který tam byl na dovolené, sepsali nám manželskou dohodu a další věci a při západu slunce jsme se s Míšou stali manžely,“ popsal detaily z krásné veselky ženáč Ondruš.

Na svatební cestu se poté celá „partička“ vydala na sever Barmy, konkrétně do Baganu. Dále mají v plánu navštívit Bangkok a ostrov Koh Samui. A že veselka známého bojovníka byla hodně romantická, na to se podívejte do galerie. Oběma novomanželům gratulujeme!

Související články

Další články