Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zápasník MMA Karlos Vémola promluvil o vydírání: Video se třemi dívkami ukradl bratr

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Na známém portálu pro dospělé se objevilo video, na němž má být nejlepší český MMA zápasník Karlos Vémola v přítomnosti tří dívek. Ty si hrají s jeho tělem. Vémolu jsme požádali o vyjádření. A Terminátor nám odvětil, že za všechno bohužel může jeho bratr.

Zápasníka MMA Vémolu ženy milují. A někdy jich je i více najednou. Není pochyb o tom, že kdyby jich bylo třeba deset, tak je Karlos zvládne všechny. Alespoň v minulosti se Terminátor erotických přesilovek nebál.

Sám si před lety pořídil video z večírku, kde se o jeho tělo staraly tři dívky najednou. Co k tomu nejlepší česká zápasník dnes říká?

"Video je čtyři roky staré. Můj bratr mi před časem ukradl telefon, kde jsem nahrávku měl. Tím videem mě vydíral. Chtěl po mně miliony korun. Je to stará věc, to je celé. Tehdy jsem byl nezadaný a užíval si. Nevidím na tom nic špatného," upřesnil pro eXtra.cz Karlos Vémola.

Peníze svému bratrovi nedal. "Kašlu na něj, pro mě skončil," dodal Vémola pro eXtra.cz.

Video se následně objevilo na internetu a začalo kolovat mezi sportovními fanoušky. Vémola je hlavně otrávený z toho, že kvůli třem hezkým dívkám na něj útočil bratr.

Související články

Další články