Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zápasník MMA Karlos Vémola má koronavirus: Terminátor je v izolaci. Má strach o dceru i Lelu

Zápasník MMA Karlos Vémola má koronavirus: Terminátor je v izolaci. Má strach o dceru i Lelu
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
koronavirus v česku
Zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (32) se měl utkat s Karlosem Vémolou (35) v hlavním zápase blížícího se turnaje OKTAGON 17. Bohužel Terminátorovi nepřeje štěstí a má údajně vážné zdravotní potíže. Nejdříve podstoupil operaci kolene, ale ta ho nijak neoslabila. Nyní se ovšem nakazil zákeřným koronavirem a nemá vůbec lehký průběh.

Pro Karlose Vémolu není tento rok příliš šťastným. S příchodem pandemie koronaviru se mu přestává dařit. Nejdříve bylo kvůli viru zrušeno hned několik galavečerů, kde měl Terminátor zazářit, poté přišla na řadu operace kolene a nyní pozitivní test na koronavirus

Vémolu zbrzdila operace kolene, která protáhla přípravu na chystaný zápas s MMA zápasníkem Václavem Mikuláškem "Jsem po operaci kolene, a jelikož jsem Terminátor, tak jsem věřil, že to zvládnu a dám se před zápasem dohromady," tvrdil ještě optimisticky Vémola.

Bohužel k zápasu patrně nedojde, protože byl Vémola pozitivně testovaný na koronavirus. "Ale bohužel jen co se mi začalo koleno dávat do kupy, tak na mě vlezlo to svinstvo korona. A dost mě to skolilo, mám těžkej průběh, horečky," přiznal Vémola iSport.cz.

Strach o rodinu

Karlos Vémola se nyní ze všeho nejvíce obává, aby nenakazil své nejbližší dceru Lili a partnerku Lelu Ceterovou MMA Zápasníkovi nebylo v poslední době vůbec dobře a tak si na testy na covid-19 došel a dobře udělal. Vémola tráví dny v ložnici, izolovaný od své rodiny.

"Jen jsem doléčil koleno, tak na mě vlítlo tohle. A vzhledem k tomu, že do zápasu tak dlouho nechybí, tak to zatím moc dobře nevypadá. Každopádně vás budu informovat. Držte se a dávejte na sebe pozor," dodal.

Související články

Další články