Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zápasem si přijde na jmění: Conor McGregor v UFC zabodoval, fanouškům vadí jediná věc

Zápasem si přijde na jmění: Conor McGregor v UFC zabodoval, fanouškům vadí jediná věc
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
mma
Největší legenda MMA Conor McGregor (31) se po patnácti měsících bez zápasu vrátil jako král. První UFC galavečer roku 2020 dopadl přesně tak, jak si přál. Z jeho výhry nad Donaldem Cerronem mu navíc na konto kápne jmění, pro které by se šel do oktagonu bít snad každý. Svého soupeře McGregor sundal po 40 sekundách, což je sice úspěch, ale paradoxně je to to jediné, co fanouškům vadí.

Pocity Conora McGregora po zápasu se sice daly číst z jeho tváře, nutné to ale nebylo. Nadšený bijec vše od plic řekl sám. „Cítím se opravdu dobře. Kdo rozdává knokauty napříč váhovými kategoriemi? Všichni se snaží být jako já, ale to se jim nepodaří. Můžete znovu vyrýt mé jméno do historie,“ řekl McGregor.

Ačkoliv první ránu McGregor netrefil, Donalda Cerrona rychle knokautoval kopem na hlavu a následně ho ubil na zemi. Obličej soupeři upravil značně. Po skončení zápasu ho šel dokonce ještě obejmout. Možná to bylo proto, že mu svou poměrně snadnou prohrou zaručil pořádný nárůst bankovního konta.

40 sekund a 80 milionů

Za čtyřicetisekundový zápas inkasoval McGregor tři miliony dolarů. Sám ale prozradil, že pokud připočte podíly na prodeji vstupenek, streamů a peníze sponzorů, vydělá až 80 milionů dolarů. To je za první a navíc krátký zápas po 15 měsících jmění.

Příliš krátký návrat

Právě délka zápasu fanoušky mrzela. Na první souboj McGregora po více než roce se totiž všichni těšili a nakonec se dočkali jen pár sekund. Většina z nich ale na sociálních sítích píše, že vina jejich favorita to není. Chybu vidí spíše ve špatné taktice Cerrona.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy