Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zápas století mezi Attilou a Karlosem bude: Na druhé dítě potřebuješ peníze

Attila Végh s Karlosem Vémolou na archivním snímku.
Zdroj: Se svolením Oktagon MMA
+ Další 4 fotografie
oktagon

Fanoušci Oktagonu se pomalu, ale jistě mohou těšit na odvetu zápasu století, který se uskutečnil před necelými dvěma roky. V zimě roku 2019 v turnaji porazil zápasník Attila Végh (36) Karlose Vémolu (36), který dostal ostré KO. Oba bijci o novém zápasu již diskutovali na sociálních sítích. "Protože je tvůj druhý potomek teprve na cestě, budeš na něj potřebovat peníze," uvedl Karlos směrem k Atttilovi.

"Dívám se na internet a musím Attilovi pogratulovat nejen k narozeninám, ale i k druhému potomkovi. A protože je tvůj druhý potomek teprve na cestě, budeš na něj potřebovat peníze, takže i druhý československý fight století by byl na místě," uvedl bijec Karlos Vémola na sociálních sítích organizace Oktagon směrem k Attilovi Véghovi, jenž nedávno oslavil 36. narozeniny, ale také se pochlubil radostnou novinkou, že se svou půvabnou manželkou Natálií čekají druhého potomka. Attilovi dal také darem tričko se svou podobiznou, a to ve větší velikosti, protože podle jeho slov vyšel z formy.

Netrvalo dlouho a Attila na jeho "přání" odpověděl. "Karlíto, děkuji ti pěkně za tato krásná slova, normálně jsi mě jimi chytil za srdce. Mám tě rád a pozdravuji tvou rodinku. A jsem také velmi rád, že jsi zmínil ten zápas – zápas století číslo 2. Doopravdy čekám už jen na ten poslední impulz ze strany OKTAGONu, jestli se to konečně doklepne. Věřím, že si to oba společně užijeme," uvedl Végh, od kterého při prvním měření sil dostal Karlos ostré KO a Attila zápas století vyhrál.

Zdá se, že zápas století vol. 2, na který čekají i fanoušci Oktagonu, se skutečně uskuteční. Teď všichni čekají na oficiální vyjádření a potvrzení organizace Oktagon.

Nyní Karlos podstoupil sérii operací kvůli utrženému tricepsu, což byl důvod, proč se nemohl zúčastnit zápasu na pražské Štvanici. Místo něj se do klece postavil Pirát Krištofič, který je nyní nositelem titulu a Karlosův další soupeř. "Hned po tom, co zmlátím Piráta, se brzy vidíme," dodal ve vzkazu směrem k Attilovi.


¨

Související články

Další články