Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Konec nadějí. Vémola vzdal zápas roku s Kinclem, vyřadilo ho zranění

Karlos Vémola se s Patrikem Kinclem neutká: Terminátor je zraněný
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz/Se souhlasem Oktagon/koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
MMA

Měl to být zápas roku, nakonec si fanoušci budou muset počkat. Karlos Vémola se neutká s Patrikem Kinclem v O2 areně. Na 30. prosince bude muset Oktagon vytáhnout z klobouku náhradní plán. Jako první o zrušení očekávaného utkání napsal Expres, následně nepříjemnou zprávu potvrdila pro eXtra.cz i samotná organizace. "Patrikovi hledáme nového soupeře," uvedl promotér Ondřej Novotný.

​Poté, co skončil Karlos Vémola v nemocnici, leckterý fanoušek zápas v O2 areně odepsal. A zdá se, že měli pravdu. "Je to definitivní. Karlos je pořád v nemocnici a do zápasu nenastoupí," řekl Expresu dobře informovaný zdroj. Odvety s Patrikem Kinclem se tak v dohledné době nedočkáme.

"Podle mých informací je Karlos, mám pocit, v nemocnici na základě zánětu, který je teď už pod kontrolou léčený antibiotiky a hledají se asi ta správná. Nevím, je to vlastně věc, kterou ani nechci moc komentovat," uvedl před pár dny Novotný pro iSport.cz. Ujišťoval však, že k duelu dojde, jenže zdá se, že šlo jen o plané sliby.

Nejde o první zánět

Záněty se u Karlose objevily už v minulosti, kdy mu otekl loket. Sám o tom informoval na svém Instagramu. "Vzbudil jsem se ve strašných bolestech, něco takového jsem dlouho nezažil. A nechápal jsem to, protože většinou, když si třeba urvu vazy, tak mě to bolí hned při tréninku," popsal loni Vémola.

"Moje informace však jsou, že je to samozřejmě nepříjemný, ale že to není zatím věc, kvůli které bych měl říct, že ten zápas nebude nebo něco podobného," dodal Novotný. To ale nevěděl, že za pár dnů bude všechno jinak.

"Patrikovi hledáme nového soupeře," potvrdil v tiskové zprávě pro eXtra.cz spolumajitel české organizace. "Přejeme Karlosovi co nejrychlejší uzdravení a věřím, že se nám nový termín povede najít brzy. S touto situací bohužel nemůžeme nic dělat. Turnaj OKTAGON 38 nabídne i bez Karlose spoustu skvělých zápasů, ve kterých půjde o 2 tituly a kde se kromě Patrika Kincla, pro kterého momentálně hledáme soupeře, představí i další velká jména Oktagonu jako Magard, Macek, Peňaz nebo Škvor," ujistil Novotný.

Co bude se zápasem roku?

Co teď bude se zápasem o pás šampiona ve střední váze? Expres píše, že Kincl tak či tak na konci prosince v O2 areně nastoupí. Zatím se však neví, proti komu.

Uvažuje se například o Srbovi Aleksandaru Illičovi, který s Terminátorem padl na Štvanici. O této možnosti mluví i zdroje eXtra.cz jako o nejpravděpodobnější. V žebříčku je pak hned pod Kinclem Alex Lohoré, kterého ale Inspektor nedávno ukončil po pár vteřinách boje a odveta by tak brzo nedávala smysl. 

Na třetím místě žebříčku je Samuel "Pirát" Krištofič, který o pás přišel právě s Kinclem. Tam by už odveta mohla připadat v úvahu. Šanci by mohl dostat i Zdeněk Polívka, avšak ten v posledním zápase prohrál, jeho účast se tak jeví jako nepravděpodobná.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy