Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Zápas roku je tu! Marpo trpěl vyhořením, Karlos Vémola hlady. Jak vyhrocená bitva dopadne?

Rozhodne se už večer.
Zdroj: Oktagon MMA, publikováno se souhlasem
+ Dalších 12 fotografií
ZÁPAS ROKU

Čtyři roky. Přesně tak dlouho museli nejen fanoušci, ale i samotný Otakar Petřina alias Marpo čekat na zápas s Karlosem Terminátorem Vémolou. Právě dnes se totiž utkají v O2 areně v boxu v rámci turnaje organizace Oktagon MMA. Při pátečním vážení bylo vidět, že přípravy na tento zápas nebyly jednoduché ani pro jednoho z bijců. Marpo na svém Facebooku mluvil o nenaplnění a vyhoření, Karlos Vémola musel na poslední chvíli zhubnout 9 kilogramů.

Zatímco Karlos Vémola se snaží Marpa vyděsit přesným popisem toho, co ho v ringu čeká, Petřina a jeho tým jsou samý vtípek. Na sociálních sítích totiž koluje snímek, který visí na dveřích jeho týmu a z něhož je zřejmé, že k Vémolovi zrovna přemíru respektu nechovají.

V podobném duchu se neslo i páteční vážení. Na Karlosovi bylo během oficiálního a neveřejného vážení velmi znát, že s váhou bojoval a působil jako tělo bez duše. Nakonec se Vémola vešel do 84 kilogramů a hned po navážení se musel napít alespoň doušku vody. Oba dva bijci se zdrželi jen nezbytně dlouhou dobu. To večerní veřejné vážení bylo mnohem vyhrocenější.

"Já myslím, že je mi to vidět ve tváři. Já se strašně těším," odpovídal Marpo moderátorovi Ondřeji Novotnému při rozhovoru po vážení na otázky, jaký má ze zápasu pocit. Když se jej Novotný ptal na predikci výsledku, rapper nepřekvapil. "Výhra. Konkrétnější predikce tě sváže, takže prostě jen výhra," odpověděl rozhodně. Karlos Vémola byl v o poznání horším rozpoložení. "Já ho nesleduju, nesleduju jeho sociální sítě, takže jsem tu fotku neviděl," odpověděl trošku suše. Pak se ale překvapivě rozmluvil a ukázal, že s Marpem se respektují.

"Můžete očekávat neuvěřitelný tlak a jak jsem slíbil, tak doručím. Bude to moje první životní KO. Ráno mě fanoušci trochu vyhejtovali, že jsem prý nedal respekt Marpovi, že jsem odešel z váhy. Já si myslím, že ho respektuju hodně, oba dva jsme udělali možné i nemožné. Já jsem se po zranění vracel, on kvůli mně odkládal koncerty. Oba jsme tomu obětovali úplně všechno," řekl Vémola. "Splnil jsem váhu, podíval se na něj a zmlátím ho až zítra," dodal s náznakem úsměvu. S úsměvem také okomentoval své hubnutí. "Přes noc jsme dali devět kileček, co ti budu povídat," pronesl Vémola směrem k moderátorovi.

Marpo se už dříve k zápasu vyjádřil na svém Instagramu: "Byla to dlouhá cesta, dlouhý 4 roky kdy jsem se sám ocitnul vyhořelej a nenaplněnej! Ztratil jsem tah na branku a uzavřel se do sebe! Teď vím, že ten oheň ve mně hoří víc než kdykoliv předtím. Nikdy jsem nechtěl nic víc! A zejtra tu tvrdou dřinu a odříkání zúročím!" Nezbývá tak očekávat, jak sobotní vyhrocený zápas dopadne.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy