Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zapalují se vám lýtka? Zde jsou 3 nejbizarnější tipy, kam vzít svou novou holku na jarní rande!

Sluníčko svádí všechny tvory k potřebám toulat se venku a vylézt ze svých zazimovaných pelechů. Pokud i na vás jarní energie funguje a máte potřebu se nejen toulat, ale i okouzlovat opačné pohlaví, určitě přemýšlíte, kam vyrazit na společné rande.

Romantických míst je všude kolem nás mnoho, proto je potřeba si položit otázku: Kam rozhodně svůj nový objekt nevzít, i když si myslíte, že je to super nápad, který žádný jiný nepředčí?

1. Derby Sparta – Slavie

Aneb největší fotbalový svátek pro všechny příznivce této hry. A že své drahé koupíte pivo do kelímku a budete si myslet, že ona vám to samým nadšením z vaší úžasné osoby odpustí, tak se mýlíte. Pokud si nejste jisti, že vaše vyvolená by byla ochotná nechat si vytetovat na rameno znak Sparty, nebo hvězdu sešívaných, raději ji vezměte na Matějskou pouť nebo vlastně kamkoliv jinam.

Může se stát, že samým zaslepením láskou vám řekne, že jí nevadí strávit dvě hodiny mezi fanoušky. Věřte, že už v tu chvíli je schopná vyjmenovat minimálně 7 jiných aktivit, které by dělala raději. Pokud chcete mít úspěch, zvolte jednu z těch 7 a na fotbal jděte s kamarádem.

2. Ryby

Romantika na rybách? Jasně, proč nezačít sobotu stylově tím, že budete vstávat za tmy, u rybníku přežvykovat gumový rohlík se šunkou a třešničkou na dortu bude rozdrobená tatranka. Jako bonus žádné mluvení a štípance od komárů. Tak tohle rozhodně není žádný nadprůměrný zážitek. Leda by se muž proměnil v druhého Jakuba Vágnera a dokázal z vody vytáhnout rybí monstra s naprostou přirozeností a pak je ještě mužněji připravil na grilu.

Pokud jste tak zdatný rybář, můžete sklízet nejen obdiv, ale účastnit se i soutěže o nejlepší úlovek. Ta probíhá každý měsíc a tři nejlepší úlovky jsou oceněny finanční odměnou ve výši 3000, 2000 a 1000 Kč. Za vyhrané peníze ji pak můžete vzít na prima večeři nebo do wellness.

3. Zaručeně zábavný film

Krev stříká a vnitřnosti se valí z těl válečných obětí. Sranda? Ale ne pro všechny. Neříkáme, že musíte svou novou lásku vytáhnout na romantiku, při které se i ten největší cynik bude třást dojetím, ale dobře zvažte, jakým snímkem svou drahou překvapíte. Nejdříve si obhlédněte terén a zjistěte si, co dotyčnou zajímá.

Možná není typ na horory, filmy o Justinu Bieberovi ani 3D dokumenty o dinosaurech. Pokud chcete uspět, zjistěte, co ji zajímá, a snažte se ji svou všímavostí a zájmem potěšit. Pokud se vám tohle povede, pak se možná stane, že s vámi vyrazí na derby, posedět na rybách nebo přežije ten strašný krvák, a to jen kvůli vám. Ze samé lásky.

Související články

Další články