Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zapálení fanoušci Itálie: Nejžhavější Turek Yaman v objetí krásné sporťačky v barvách trikolóry

Pár vypadá velmi šťastně.
Zdroj: Archiv Can Yaman
+ Další fotografie
Roztomilý pár

Turecký herec a model Can Yaman (31) a jeho přítelkyně, italská sportovní novinářka Diletta Leotta (29), společně sledovali finálové mistrovství Evropy na Euru. Proti sobě hrála Anglie a Itálie a podle barev, které si namaloval pár na obličeje, je jasné, komu společně fandili.

Herec Can Yaman je považovaný za nejžhavějšího Turka světa. Hrál například v seriálech Recept na lásku nebo Zasněná láska a v roce 2017 se v časopise GQ umístil na 7. místě v kategorii Muž roku. Herec už nějakou dobu randí se sportovní moderátorkou Dilettou Leottou, s níž tvoří nádherný pár.

Zapálení fanoušci

Mistrovství Evropy ve fotbale, které se nyní konalo, oba dva bedlivě sledovali. Samotné finále, v němž se proti sobě utkala Itálie s Anglií, fandil pár Itálii, odkud pochází jeho krásná blonďatá přítelkyně Diletta. Na sociální sítě přidali každý fotografii, jak mají pomalované obličeje italskými národními barvami.

Finále skončilo nerozhodně 1:1 a v penaltovém rozstřelu prokázala pevnější nervy sestava italského trenéra Manciniho. Nakonec vyhrála 3:2.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy