Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ZÁPAL PLIC! Jiří Pomeje rakovinu hladovkou nezničil, tři dny už leží v nemocnici

+ Dalších 7 fotografií
Jiří Pomeje (53) statečně bojuje s rakovinou hrtanu. Zákeřnou nemoc se snažil zničit 42 dní trvající hladovkou. Zhubl pětadvacet kilo, ale rakovině čelí dál. Hercův stav se zhoršil a musel být hospitalizován v nemocnici, kde leží už třetím dnem.

Jiří Pomeje se radoval, že je rakovina na ústupu. Hladovku ukončil 19. prosince a po několika dnech se o zdraví svého manžela svěřila manželka Andrea Pomeje. Stav herce se podle jejích slov zhoršil.

„Jirka se hladovkou rakoviny nezbavil! Pouze se zastavila, což je podle předchozího agresivního chování tumoru velký úspěch,“ prozradila Andrea.

„Tuto alternativu lékaři nepodporují. Je to cesta proti jejich postupům. Může mít spousty rizik, a proto se do ní nepouštějte, pokud váš stav je ohrožený, například nízká váha, špatný tlak, metabolické problémy atd. Jirka měl nadváhu a neměl žádné další zdravotní komplikace. Momentálně je to ale bohužel jinak!“ napsala na Facebook.

Andrea prosí, aby na Jiřího fanoušci a blízcí mysleli a drželi mu palce. „Bojuje se zápalem plic a je hospitalizován třetím dnem ve špitále,“ svěřila hercova manželka.

Pro oslabený Pomejeho organismus bude boj se zápalem plic velkým zápřahem!

Související články

Další články