Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zaostřeno na ženský sex: Kam s nohama? Čtěte, co dělat, abyste si to vážně užila

Nohy jsou vaší další zbraní. Použijte je.
Zdroj: profimedia.cz

Když budete při sexu mrtvolně ležet, asi si to váš frajer vezme, ale žádné velké potěšení z toho mít nebude. Zkuste se občas zapojit. Ruce jsou samozřejmost, co takhle ještě nohy?

Tip 1.

Až se zase spolu budete po náročném dni válet ve vaně a nebudete chtít, aby to jenom u toho válení zůstalo, posaďte se za něj, nohama mu obejměte trup. Šálek horké vody mu lijte na záda a pak se jazykem vydejte po stopách horkých kapek.

Tip 2.

Pokud jste našli zalíbení v sexu vestoje, je určitě příjemnější zahákovat jednu nohu kolem partnerova stehna. Váš milenec tak snáze trefí G-bod.

Tip 3.

Během misionářské polohy pořádně rozkročte nohy. Uvidíte, že tohle tření udělá vašemu klitorisu dobře.

Tip 4.

I při sexu zezadu je dobré nohy pořádně roztáhnout a dopřát tak vašemu drahému vzrušující pohled a prostor pro hluboký průnik.

Tip 5.

Staré dobré podvazky, na které se ale často zapomíná. Pořiďte si jedny a k nim boty na vysokém jehlovém podpatku. Při sexu dbejte na estetično a nebojte se sem tam působit lascivně. Muže občas lascivnost vzrušuje, proto se dívají na porno.

Tip 6.

Lehněte si na záda a přitáhněte kolena k hrudníku. Až do vás váš vyvolený vstoupí, zapřete se mu nohama o hruď. Přírazy pak budou přesnější a hlubší.

Tip 7.

Sex s nohama na jeho ramenou je super, pokud chcete oba rychle dosáhnout vrcholu. Chlapům se na téhle poloze líbí, že jsou jako správní samci nad vámi a všechno mají pod kontrolou. Vám se bude líbit intenzivní stimulace G-bodu. Zkuste dát kotníky k sobě a obě nohy mu nechat na jednom rameni.

To tření vás vystřelí do oblak.

Související články

Další články