Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

+ Dalších 9 fotografií

Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 

Lidská zloba nezná mezí. To na vlastní kůži aktuálně poznává Žaneta Skružná, která se stala první členkou poroty letošní řady Survivoru. Ve studiu v pořadu eXtra Host totiž přiznala, že se po návratu do Česka stala terčem velmi nechutných hejtů.

Nechutné hejty a přání smrti

„Vrátila jsem se zpátky a všude jsem měla komentáře, jak jsem nesympatická a falešná. Jaká jsem číča. Pak se potkám s Katkou Kundosaki a ta, že jsem cool persona a že se na mě těšila,” říká Žaneta, která nejnechutnější hejt na svou osobu dostala jenom den předtím, než přišla do studia pořadu eXtra Host.

„Včera, co mi přišlo za zprávu. Nevěděla jsem, jestli se tomu mám smát, nebo brečet. Nějaký kluk mi napsal, že doufá, že mám rakovinu a brzo chcípnu. Že bych měla co nejdřív vypadnout ze Survivoru a chcípnout,” popsala Žaneta.

Zatímco většina lidí by se po přečtení podobné zprávy zhroutila, Skružná je z jiného těsta. „Většinou pošlu srdíčko nebo pusinku. Nesnažím se nikoho přemlouvat. Každý má právo mě hejtovat. Je to v pohodě. Já to unesu. Když tě lidi hejtujou, tak buď ti závidí, jsi něčím zajímavý, nebo jsi fakt číča. Může to mít spoustu faktorů. Lepší než kdybych je nezajímala vůbec. Třeba Barča. Spoustu lidí netuší, že tam je. Johanka udělala chytrou věc a obklopila se nulami, které si neuvědomily, že Johanka je ta hráčka. Oni si to neuvědomili, že se bát mají jí. Ty nuly si stouply k Johance a šly s ní,” říká tvrdě o svých bývalých protihráčích Žaneta, která pro ostřejší slovo rozhodně nechodí daleko.

Drsná kritika soupeřů

„To byla banda čů*áků. Já jsem tam byla sama proti šesti. Každý ráno jsem si vyslechla: Hm, dneska je tvůj poslední den. Víš to? Každý ráno mi Martin řekl: Hm, čemu se ty směješ? Nemáš se čemu smát,” popsala ostrovní šikanu Žaneta s tím, že neměla zastání doslova u nikoho. A to ani u Johanky.

„Johanka říkala: V klidu, musíš si tím projít. Smiř se s tím,” popisuje Skružná, která by se přesto všechno na ostrov ještě vrátila.

Pravda o vztahu s Tomášem Weimannem

„Nejvíc mi tam vadili lidi. Bavilo mě tam žít. Naučila jsem se, co se tam může jíst, co se nesmí. Kokosy mi nevadily. Svítilo sluníčko,” říká Žaneta, které jsme se zeptali na její vztah s Tomášem Weimannem. A její odpověď nepotěší všechny fanoušky červené knihovny. Láska v tom prý není.

„S Tomem jsme dál přátelé. Stejně jako jsme byli na ostrově. Jsme v kontaktu. Je to ale vlk samotář, je sám. Myslím, že to bude zajímat spoustu děvčat. Mě to nezajímá. Jsme parťáci, kamarádi. Všichni z toho sice měli Love Island a dostala jsem za to hejty, abychom z toho Love Island nedělali, ale víc v tom nebylo,” přiznala ve velmi otevřeném rozhovoru Žaneta Skružná. Na celý rozhovor, ve kterém přiznala, kdo jí ostříhal vlasy, jaký má vztah s Martinem Konečným a jaký byl návrat do reality, se podívejte ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy