Po nějaké době jsme se rozhodli, že vyzpovídáme účastnici Prostřena Žanetu Šťastnou. Po skončení téhle kulinářské reality show se kolem holek zvedla velká vlna zájmu. Někteří si jich všímali kvůli vzhledu, druzí je pomlouvali, že jsou neschopné, a ti další jen čekali, co holky předvedou příště.

Všichni už moc dobře ví, že obě se chtějí stát českými celebritami. Myslíte, že se to holkám povede? Zeptali jsme se Žanetky, jak to má s pracovními nabídkami. Růžová dračice nám na to odpověděla pěkně naštvaně.

Prý kromě pár reportáží ještě nic nenatočila a marně také hledá sponzora na svou knihu. Údajně momentálně píše velmi obsáhlou a pro ni náročnou část knihy.

Dále Žanetka zavtipkovala na téma své slepoty. „Představte si, že ti hon*brci mi posílají do zpráv své penisy, oni si snad myslí, že začnu vidět, nebo co,“ směje se Žanet a dodává, že podobných zpráv a telefonátů dostává denně několik. Ale prý si z toho nic nedělá a ignoruje to.

Když jsme se ptali, jakou částku by jí musel někdo nabídnout, aby nafotila akty, odpověděla okamžitě, že za žádné peníze světa. Tak uvidíme, co budou holky provádět, až se konečně dostanou do Prahy.