Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Žaneta z Prostřena, která všem ukázala svá PRSA, si nechala udělat snad tu NEJHORŠÍ kérku: To NEPOCHOPÍTE!

S touhle kérkou se Žany pěkně sekla!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
Žaneta Šťastná se mihla v Prostřenu, pak hlásala do světa, že se chystá napsat knihu, ale vcelku nic jiného než ostudu v Prostřenu ještě nezvládla udělat. Pravidelně ukazuje fanouškům své nové kérky. Tohle tetování bylo pro rajdu z Prostřena velkým krokem mimo.

Tahle šílená růžovka si zažila svých pět minut slávy v kulinářské show Prostřeno. Jestli si myslíte, že všechny okouzlila svým originálním stylem vaření a vytříbenými recepty, tak jste docela dost na omylu. Žaneta Šťastná vařit prakticky neumí, zato miluje společnost a přátele.

V Prostřenu předváděla vcelku zajímavé kreace, jako ukazování prsou před desátou hodinou večerní, tančení na stole a opilecké řeči. Když Prostřeno skončilo, dala se dohromady s dračicí Miou a všem slibovaly, že se přestěhují do Prahy a ještě o nich uslyšíme.

No to sice holky slíbily, ale nyní po nich neštěkne ani pes. Žaneta je také zvláštní tím, že má na svém těle spoustu originálních tetování. Zatímco všechny vesměs ujdou, to, které ukázala jako nejnovější na sociálních sítích, docela dost děsí.

Vůbec nechápeme, proč si zrovna tohle nechala Žaneta, která tvrdí, že je umělecky nadaná, vytetovat. Tohle byl velký přešlap vedle!

Související články

Další články