Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Žaneta Skružná ze Survivoru: Popsala krušný návrat z ostrova do všední reality

Žaneta ze Survivora je už doma: Návrat je pro ni těžký
Zdroj: se souhlasem Tv Nova
+ Dalších 6 fotografií
Návrat domů

Žaneta Skružná je stejně jako ostatní účastníci Survivora již doma a zvyká si místo tepla a moře na chladnější podmínky Česka. Sama prozradila redakci eXtra.cz jaký byl její návrat a podle všeho vůbec nebyl jednoduchý.

Od začátku, co Žaneta Skružná přijela na ostrov, začala hrát hru. Vytvořila si tak jednu z nejsilnějších aliancí a byla považovaná za jednoho z těch silnějších členů kmene Rebelů. Pak jí udělali čáru přes rozpočet, když jeden člen týmu odešel a další dva se ocitli v protějším kmeni Hrdinů. A ačkoliv zůstala v kmeni Rebelů poslední ze své aliance, přesto se nenechala rozhodit.

Těžký návrat do reality

Stejně jako ostatní účastníci si teď užívá teplo svého domova. Vrátit se zpátky do reality, ale prý nebylo vůbec jednoduché. "Návrat byl krušný, ale skvělý. Stále se rozkoukávám," napsala Žaneta redakci eXtra.cz.

A není jediná, kdo se všemu diví. Po příchodu domů nestačil žasnout například Martin Kulhánek, kterého diváci označili za uplakánka. Plakal totiž v každé epizodě, ale sám na svých sociálních sítích sdělil, že bez slz už vydržel tři měsíce. "Čau lidi zrovna jsem vychytal moment, kdy nebrečím. Brečel jsem někdy za poslední tři měsíce?" zeptal se Martin své přítelkyně Laury. Ta ho samozřejmě podržela. "Ne, nebrečel," odsekla.

Moderátor také smutní

Stýská se také samotnému moderátorovi soutěže Survivor Ondřeji Novotnému, který si z ostrova přivezl zvláštní syndrom. "Poslední cvičení, poslední běhání. Začíná prázdnota, ty v*le. Často se mě ptáte, co je nejtěžší na reality show. Je to 'po reality show syndrom'. To je, když do něčeho investuješ tolik energie každý den. Zažereš se do toho, seš tam většinou i jako host sám, protože to nikdo jiný nedělá. A pak to skončí. Prázdnota a nicota jako v nekonečném příběhu," řekl na svém Instagramu.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy