Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Žaneta sbalí Luďana, brácha Pavel bude krvácet! Víme, o čem budou další díly seriálu MOST!

Zdroj: ČT
+ Dalších 47 fotografií
Dycky Most!
Seriál Most! si podmanil Česko. Skvělé herecké výkony, nekorektní mluva, drsné scény a inteligentní humor. Tato kombinace baví obrovské množství diváků. O čem budou další díly?

Všechny fanoušky zajímá, o čem budou další díly. A mnohé se dá vyvodit z úvodního traileru, kterým Česká televize Most! odstartovala.

Vztah Žanety (Klaudia Dudová) a nemakačenka Luďana (Martin Hofmann) se bude rozvíjet. Najdou v sobě zalíbení a zřejmě skončí v posteli. Mezitím si střihnou pořádnou pitku a tancovačku.

Rom Franta zase směřuje k tomu, že do postele dostane bráchu Pavla, ze kterého je sexy šťabajzna Dáša. Oblíbený herec Zdeněk Godla už naznačil, že poslední díl bude našlapaný erotikou. Podle našich informací se bude vysílat až po 22. hodině.

Dáša (Erika Stárková) také dostane pořádně do držky. Zřejmě si ji v Severce vybere partička skinheadů. Zbit jako žito bude také farář. Proč ke rvačce dojde? Vypadá to, že štamgasti v Severce poskytnou útočiště skupině Romů. A na správnou stranu barikády se určitě postaví také hostinský Eda.

Poslední díl bude prý grandiózní a plný sexu, tak uvidíme, jaké finále si tvůrci seriálu nachystali.

Související články

Další články