Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

+ Dalších 9 fotografií

Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 

Když moderátor reality show Survivor Ondřej Novotný vytáhl váhu pro hráče, zdálo se to jako zábavná podívaná. Když však došlo na okamžik pravdy u Žanety Skružné, pomlčel o tom, kolik kilogramů měla na začátku soutěže. Ta ale přitom neměla problém se o informaci podělit, což také na Instagramu udělala. Přidala tam totiž skoro všechny své podoby, kterými si za život prošla, a apelovala tak na své fanoušky, aby se z vyšších hodnot na váze netrápili.

Když šla Žaneta na řadu, Ondřej se jí zeptal, zda může vyslovit její kila nahlas, jako by se za to sám styděl. "Mám říkat, kolik jsi vážila předtím?" zeptal se Novotný Žanety. "Jo, řekni mi to, kolik jsem vážila předtím," reagovala Skružná. "Vážila jsi 70 kilo a teď máš krásných 63 kilo," zakončil moderátor. Jeho reakce podle fanoušků Žanety ale nebyla úplně na místě. "Úplně jsem se za Ondřeje cítila trapně. Jsi krásná, zdravá, štíhlá holka a on na to dal takový důraz tím, že nechtěl vyslovit tvá původní kila, že to vyznělo absolutně nevhodně," všimla si jedna z divaček.

"Ondřej nevyslovil moje kila, jako by to měla být ostuda. Věřím, že to tak nemyslel. Ženy jsou na téma váha hodně citlivé. Možná proto, že každý má potřebu soudit, kdo jak vypadá, kdy jseš tlustej a kdy už jsi zase moc hubenej. Měřím 175 cm, vážím od 65 do 72 kilo a jsem s tím v pohodě. Bylo období, kdy jsem měla 85 a krátký vlasy a cítila jsem se líp, než když jsem měla 59 a dlouhý vlasy. Řeknu to zas a znova - není to o tom, jak kdo vypadá, ale jak to cítí uvnitř," napsala Žaneta ke svému příspěvku.

Žaneta už něco nabrala zpět

Došlo i na to, kolik vážila před odletem do soutěže. "Než jsem odjela do Survivoru, udělala jsem si solidní zásobu tuků a tam jsem odjížděla se 73 kilogramy. Během pár měsíců nejedení to spadlo na 63 a během pár dní venku z ostrova začal hrozný boj já versus jídlo..." přiznala Žaneta. Že by ale měla nějaké výčitky, to rozhodně ne!

"Jídlo je láska! Miluju chutě a plný bříško, ale chutě, když tě pustí z ostrova, jsou úplně jinde. Nemůžu přestat jíst, a tak se není čemu divit, že ztracená kila jsou zpět," smála se nakonec. A nelze se jí divit, po třech měsících na ostrově by nejspíš nikdo nechtěl držet hladovku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy