Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Žaneta po návratu ze Survivoru přiznala psychické problémy. Po ostrově mi toho moc smysl nedává, říká

Žaneta prozradila, do ji ostříhal dohola.
Zdroj: eXtra.cz/Slávek Vybíral
+ Dalších 8 fotografií
survivor

Survivor se na Žanetě Skružné velmi nepěkně podepsal. Reality show, během které účastníci vystoupí ze své komfortní zóny, trpí hladem a nedostatkem hygieny, je náročná sama o sobě. Ani návrat z ostrova zpátky do reality ale není nic jednoduchého. To nyní potvrdila právě Žaneta, která se na Instagramu svěřila s tím, že od té doby, co se vrátila domů, bojuje s psychickými problémy.

Žaneta Skružná, která své fanoušky šokovala tím, že si oholila hlavu, vypadla v Survivoru pouze pár hodin po sloučení. Vidina triumfu se jí tak rozplynula před očima. Na druhou stranu si ale mohla oddechnout, jelikož se po měsících hladovění a odloučení od přátel i rodiny konečně mohla vrátit do pohodlí svého domova. Jenže ani tam ji nečekalo nic lehkého a setkání s realitou i nepřejícími hejtry Žanetu tvrdě zasáhlo.

Odporné hejty i pocit prázdnosti

Po návratu z ostrova nejdříve prozradila, že se setkává s nechutnými hejty a přáním smrti. „Včera, co mi přišlo za zprávu. Nevěděla jsem, jestli se tomu mám smát, nebo brečet. Nějaký kluk mi napsal, že doufá, že mám rakovinu a brzo chcípnu. Že bych měla co nejdřív vypadnout ze Survivoru a chcípnout,“ popsala Žaneta v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz.

Doporučené video: Rozhovor se Žanetou: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

Hejty ale nejsou tím jediným, s čím Skružná bojuje. Na svém Instagramu sdílela, čím si teď prochází a jak je pro ni aklimatizace obtížná. „Občas mám pocit prázdnoty. Protože po ostrově mi toho moc smysl nedává, ale neklesám na mysli,“ popisuje svým fanouškům.

Stejnou krizí si prošla i Veve

V odpovědi na otázku, zda by šla do Survivoru znovu, má ale jasno. “Rozhodně ano. Přesto, že jsem nepoučitelná a zase bych skončila tady (v porotě, pozn. red.), místo ve finále, i tak bych tuhle šanci brala. Jenže už se znovu přihlásit nemůžu. Smůlinda,“ odpovídá na dotazy fanoušků na sociálních sítích.

Žaneta není jediná, která se potýká s takovými pocity. Podobnou krizi měla i účastnice loňské řady Veronika Přikrylová alias Veve. Ta návrat do civilizace snášela velmi špatně. „Ty psychický problémy byly hodně vážný. Já jsem vůbec nebyla schopná chodit ven, protože jsem měla v podstatě trauma z toho ruchu města, a dokázala jsem vycházet ven jen v noci, když nebylo venku tolik lidí nebo nejezdilo tolik aut,“ svěřila se Veve v rozhovoru pro eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy