Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

+ Další 3 fotografie

Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 

Během dalšího souboje kmenů o odměnu v reality show Survivor se jako největší boss projevila Žaneta Skružná. Ta totiž našla skrytou výhodu, která byla po celou dobu ukryta, i při prvním souboji, pod vlajkami obou kmenů. Z týmu Hrdinů si vlajky nikdo nevšiml, zatímco u Rebelů zabodovala potenciální vítězka Žaneta.

Žaneta našla skrytou výhodu

"Já jsem něco našla. Ještě jsem to neotevřela, protože tam vedle mě byl můj kmen," řekla Žaneta na kameru a poté začala číst dopis. "V ruce držíš jedinečnou výhodu. Tato výhoda ti umožní na kmenové radě komukoli ukrást hlas. Jeho hlas pak proměníš ve svůj vlastní, podle svého uvážení. Na kmenové radě můžeš hlasovat dvakrát," bylo napsané ve skryté výhodě.

"Pojďme si to říct kolem a kolem. Já jsem v našem kmeni úplně namydlená. Jestli prohrajeme kmenovou imunitu, tak musím vyhrát individuální imunitu, pokud to tak nebude, tak mám ještě malinkou možnost, že nepůjdu do duelu," řekla s rošťáckým úsměvem Žaneta, která si je moc dobře vědoma, že je v kmeni Rebelů v ohrožení.

Žaneta ztratila alianci, teď jí hrozí odchod

Žaneta totiž byla od začátku v silné alianci s Tomášem Weimannem a Jiřím Hanouskem, kam se ještě přidal Matěj Quitt. Jiří ale ze soutěže odstoupil, jak sám vysvětlil i na svých sociálních sítích, a ostatní kluci přestoupili do konkurenčního kmene Hrdinů. Žaneta tak zůstala sama a nyní jí pomalu, ale jistě začíná téci do bot. Tato výhoda by jí mohla trochu pomoci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy