Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Žaneta a Míša z Prostřena pěkně ztrapnily svoji kamarádku: „Vy si ze mě děláte p*del? Snad mě netočíte,“ křičela!

Jejich kamarádka se netváří příliš nadšeně!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 25 fotografií
Všechno, co Míša a Žaneta řekly, myslely vážně. Chtějí být za celebrity, které jsou všude vidět. Nezdráhají se ani vysvléct úplně donaha. Jenomže co jejich kamarádi? Jak ti to berou? Blonďatá slečna z videa rozhodně nadšená není. Tváří se, jako by tam byla za trest!

Žanetě a MíšeProstřena se pomalu začínají plnit sny. Jejich hvězdnou kariéru nastartoval kulinářský pořad Prostřeno a přesně tohle si přály.

Potom svým fanouškům i odpůrcům slíbily, že o nich ještě uslyší, a svůj slib také dodržely. Obě dvě se chtějí stát celebritami a jsou schopny pro to udělat cokoliv. Jestli si myslíte, že tyhle dvě dámy mají nějaké hranice, tak jste na omylu.

Obě slečny se rozhodly, že si udělají další pokračování Prostřena, ale tentokrát si to budou řídit samy. Polonahé vařily nejspíše pro své kamarády ve Frýdku-Místku. Velmi odvážné video jsme vám ukázali ZDE.

Holky se vesele natřásají před kamerami a u toho vaří. Nebo se o to alespoň pokoušejí. Jsou téměř nahé a jediné, co jim zakrývá jejich prsa, jsou malé ozdoby ve tvaru srdíčka. Děvčata nejsou žádné stydlivky, jak je vidět.

Jenomže všiml si někdo z vás těch dvou lidí, pro které Žanetka a Míša vaří? V té záplavě prsou a polonahých těl asi těžko. Blonďatá dívka, která je sem tam zachycena kamerou, z natáčení evidentně není příliš nadšená.

Pokud se budete dívat na videa pozorněji, všimnete si, že křehká blondýnka je úplně otrávená a její znuděné obličeje mluví za vše. Že by si až při natáčení uvědomila, že je součástí celého toho trapného pokusu o vaření?

V jednom z videí jí nejspíše rupnou nervy a zakřičí: „Vy si ze mě děláte prdel? Vy mě točíte?“ Okamžitě se jí dostane ironické odpovědi, že v žádném případě, protože to by si přece nikdo nedovolil. Toho už má ale blondýnka plné zuby

Holt holky chtějí být za celebrity, ale možná by si měly uvědomit, že některým to může být nepříjemné. Na druhou stranu slečna mohla tušit, do čeho jde. Pochybujeme, že ji do natáčení někdo nutil. Ale podle fotek, na kterých se tváří jako kakabus, opravdu štěstím nehýří.

Související články

Další články