Žaneta a Míša se moc nepředvedly v kulinářské show Prostřeno. Zatímco soutěžící Žaneta se alespoň trochu snažila, aby něco uvařila, Míša nezvládla nic.

Růžová princezna vařila hned jako první a i když je zrakově indisponována, snažila se z večera vymáčknout to nejlepší. I když se její večer neodehrával podle představ a vaření, které Žaneta předváděla, doprovázelo hodně sprostých slov, konec nebyl až tak tragický. Soutěžící se vcelku najedli a užili si srandy.

Kdežto Míša pravděpodobně svou kocovinu svedla na stres a neuvařila absolutně nic. Její večer byl naprostým fiaskem a zašlo to až tak daleko, že si soutěžící museli navařit sami.

Mezitím ale uplynulo už hodně času a ze dvou soutěžících rivalek se staly kamarádky. Společně se chtějí přestěhovat do Prahy, kde se dle jejich slov dostanou mnohem více do povědomí české veřejnosti. A po tom holky nejvíce touží. Stát se celebritami.

Prozatím rozjíždějí svůj byznys s obnošeným prádlem, ale Žaneta se nechala slyšet, že chce napsat o svém životě knihu a také se věnovat šití oblečení.

Nyní dostaly holky nabídku ukázat své kulinářské umění ve Frýdku-Místku. Tak to jsme moc zvědaví, jestli děvčata půjdou do sebe a pořádně se na svůj den připraví. Snad to nedopadne velkým trapasem jako v Prostřenu.

Holky se chtějí prosadit za každou cenu a kdo ví, třeba tentokrát ve vaření překvapí. Uvidíme, jak dopadnou. Mohly by si nechat dát záležet, co říkáte?