Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Žaneta (35), která se za cigaretu svlékla v obchoďáku: Je mi to líto, ale nestydím se!

+ Další 4 fotografie
Touha po nikotinu může být někdy tak velká, že se člověk přestane ovládat. Přesně to je případ Žanety W. (35), která je momentálně největší hvězdou Havířova. V tamějším nákupním centru se totiž před týdnem svlékla a předvedla peprný striptýz. Svého činu lituje, ale na svoje tělo je hrdá.

Co udělá normální člověk, když má chuť na cigaretu Zajde do trafiky a koupí si krabičku. To by bylo pro Žanetu W. z Havířova zřejmě příliš obyčejné. Aby si mohla zakouřit, předvedla v tamním nákupáku pořádně peprný striptýz.

Skupinka teenagerů jí totiž slíbila, že za ukázání nahého těla dostane cigaretu. Šílené video poté umístili na internet a Žaneta nyní zažívá svých pět minut slávy. Její odvážnou show, z jejíhož provedení bylo patrné, že už má s takovou činností zkušenost, zarazila až šokovaná ochranka.

Žena je mírně rozladěná z toho, že záběry kolují po sociálních sítích "Za své tělo se nestydím, a tak jsem do toho šla. Byl to hec a dnes vím, že i velká chyba. Je mi to líto," řekla Žaneta serveru blesk.cz.

Tak příště radši do té trafiky a v oblečení!

Související články

Další články