Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zanedbaný chlapeček (5) se toulal u rybníka na Bruntálsku: Krmili ho sousedé!

Krmili ho sousedé, rodiče popíjeli alkohol!
Teprve pětiletý chlapec byl nalezen úplně sám u rybníka na Bruntálsku. Policii na něj upozornil kolemjdoucí svědek. Dítě bylo značně zanedbané a vyhladovělé, najíst mu prý dávali sousedé. Strážci zákona nyní budou řešit, zda se rodiče dopustili protiprávního jednání.

Zanedbaný a vyhladovělý pětiletý chlapec se sám potuloval u rybníka na Bruntálsku. Překvapený kolemjdoucí raději přivolal policii, aby se dítěti nic nestalo.

„Policisté po zjištění všech skutečností převezli dítě na obvodní oddělení, kontaktovali pracovnice sociálního odboru, které si jej převzaly,“ řekla pro ČTK policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Soud vydal předběžné opatření, na jehož základě umístili chlapce do náhradní péče. Z dalších zjištění policie navíc vyplývá, že chlapec trávil dny v osamění často. Prý sám sedával i na zahradě domu, jeho rodiče mezitím pili alkohol. Údajně mu nedávali ani najíst a o stravu se mu starali lítostiví sousedé.

Mohlo by vás zajímat

Další články