Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Zamračený vdovec smutní po Ivetce: Rychtář zapálil svíčky u pomníčku i hrobu v Říčanech

Výročí smrti Ivety Bartošové: Josef Rychtář přišel k hrobu i památníčku
Zdroj: Profimedia/Tomáš Martínek/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 40 fotografií
Květiny

Fanoušci, kolegové, kamarádi a rodinní příslušníci i po deseti letech stále vzpomínají na zesnulou Ivetu Bartošovou (†48) s láskou. Talentovaná a adorovaná zpěvačka se rozhodla skončit svůj život skokem pod vlak dne 29. dubna 2014. Zanechala po sobě vdovce Josefa Rychtáře (66) a také syna Artura Štaidla (27), kterého měla se skladatelem Ladislavem Štaidlem (†75). A právě Rychtář přinesl v pondělí dopoledne své zesnulé manželce na pietní místo u železničního přejezdu i k hrobu květiny, jak zachytila přítomná redakce eXtra.cz.

Josef Rychtář se po smrti manželky Ivety Bartošové stáhl do ústraní. Předtím však neustále plnil stránky bulvárních médií. Fanoušky, kolegy i blízké smrt Ivety Bartošové, která si sáhla na život 29. dubna 2014 na železniční trati nedaleko Prahy-Uhříněvsi, šokovala.

Letos od tragické smrti populární zpěvačky uplynulo deset let. Lidé už od rána chodí na pietní místa, přičemž jedno se nachází přímo u kolejí, kde k tragédii došlo, a druhé je kousek dál u železničního přejezdu. Ani na jednom místě nechyběly svíčky, andělíčci a další vzpomínkové předměty. Na vyryté desce u přejezdu stojí Ivetiny iniciály a datum, kdy se narodila a zemřela. K tomu ještě nechal její muž Josef Rychtář vyrýt: „Nikdy nezapomenu, tvůj Josef.“

Zachmuřený Rychtář

Redakce eXtra.cz zachytila, jak k pietním místům přišel kromě zdrcených fanoušků v pondělí dopoledne také Rychtář, který v tento den zrovna slaví narozeniny. Tvář si zakrýval brýlemi a celou dobu měl zachmuřený výraz. K železničnímu přejezdu donesl květiny, jak je patrné z fotografií od eXtra.cz, zapálil svíčky a následně se vydal k dalšímu místu, které připomíná Ivetin smutný odchod. Nejdříve popojel autem, posléze přešel pole a šel po kolejích. Zde položil květiny a následně si povídal s dvojicí známých.

Posléze odjel se svým pohřebním výrazem na hřbitov v Říčanech, kde napustil konev vodou a donesl ji k hrobu Ivety. Zapálil svíčku, rozloučil se a odešel.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy