Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zamračená manželka Shii LaBeoufa šokovala na ulici fanoušky! Jaká je skutečnost? Má i hezké fotky!

To je změna!
Zdroj: profimedia.cz/instagram.com
+ Dalších 23 fotografií
Hollywoodská hvězda Shia LaBeouf (30) vyvedl svoji manželku Miu Goth (22) na procházku a šokoval svoje fanoušky i čtenáře eXtra.cz. Jeho drahá polovička totiž nevypadala vůbec přitažlivě a nikdo by v ní jeho manželku snad ani nepoznal. Ve skutečnosti je totiž opravdu krásná žena!

Herec Shia LaBeouf (30) se před pár měsíci vrhl do chomoutu. Jeho vyvolenou se stala britská herečka Mia Goth (22), se kterou jsou jako dvě hrdličky a nedají na sebe dopustit. A to i přes to, že jí dříve Shia vyhrožoval vraždou.

Světlo světa před pár dny spatřily fotografie, které zřejmě neměl nikdo vidět. Shia a Mia si kráčeli ruku v ruce po ulici a zachytili je paparazzi. Jenže Mia zrovna neměla svůj den a asi měli za sebou velmi těžkou noc. A tak zřejmě vznikly šokující fotografie. Fanoušci i čtenáři eXtra.cz byli pobouřeni a všichni se zhrozili, co to má slavný herec po svém boku.

Všechny ale můžeme uklidnit, Mia je ve skutečnosti krásná žena. Na červeném koberci září po boku svého manžela a vždy jí to náramně sluší. A tu Miu, kterou vyfotili nedávno fotografové, byste v ní hledali jen těžko. Jak jinak by mohla hrát ve filmu Nymfomanka, kdyby to nebyla pořádná kost. Podívejte se do fotogalerie, jaká je to kočka!

Související články

Další články