Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zamotaná historka Štěpána Kozuba: Na co sbalil svoji krásnou ženu a kdo tomu doma šéfuje?

Štěpán Kozub v Show Jana Krause.
Zdroj: se souhlasem tv prima
+ Další 3 fotografie
talk show

Herec a umělecký šéf ostravského Divadla Mír Štěpán Kozub (25) má na svém kontě účinkování v pěkné řádce filmů a seriálů. V oblíbené talkshow moderátora Jana Krause (68), kterou můžou diváci pravidelně sledovat na obrazovkách TV Prima, se pochlubil oceněním z Las Vegas a prozradil, na co sbalil svou krásnou ženu Barboru. 

Ostravák

Štěpán Kozub, který nedávno zazářil v české hororové komedii Shoky & Morthy: Poslední velká akce, se kromě natáčení věnuje i činohře. Od roku 2018 působí jako umělecký šéf Divadla Mír v Ostravě, jehož ředitelem je režisér a pedagog Albert Čuba (38). "Teď to bude pět let, co jsme divadlo otevřeli," prozradil v pořadu Show Jana Krause. "Bylo to zajímavé, protože když jsem do Divadla Mír přišel, vůbec nic tam nebylo. Byly to jen takové trosky. Albert mi tehdy řekl, že tady budeme budovat kulturu v Ostravě," pochlubil se pyšně herec. "Původně to bylo kino, pak tam byl vietnamský obchod... na půdě prý našli 300 kilogramů marihuany, tak to prý zavřeli," dodal.

Kozub je milovníkem legrace, ale jak říká, když je potřeba, zahraje i seriózní roli. Mimo jiné je zřejmě i fanouškem hororů. Kromě výše zmíněného českého snímku získal v americkém Las Vegas ocenění za krátký hororový film, ve kterém si střihl roli schizofrenika. O mnohých českých počinech má ale úplně jasno. "Tady nejsou moc příležitosti hrát v hororech. Spíš je to tak, že když se tu něco točí, vznikne z toho horor úplně omylem. Tohle ale byla cílená věc," rýpl si do české kinematografie poslední doby.

Složité seznámení

Během rozhovoru samozřejmě došlo i na soukromí, a to zejména na otázku, jak Kozub ke krásné ženě přišel. "Já jsem na to šel ale pak fikaně. Začal jsem se kamarádit se všema jejíma spolužačkama a jí jsem si nevšímal," prozradil Štěpán své balicí techniky. "Jen se stalo to, že z těch osmi spolužaček se mnou asi tři chtěly chodit, a ty mě nebraly... a ještě jeden spolužák se mnou chtěl chodit, ten mě paradoxně docela bral. Ale nakonec jsem to zvážil a šel jsem do svojí ženy."

Než spolu ale začali chodit, proběhl ještě poměrně složitý proces zjištění, kdo je kdo. "Přes ty kamarádky jsem se dostával až ke svojí ženě, ale potom nastal takový problém, ona si myslela, že jsem někdo jiný, než jsem," začal herec popisovat svou cestu ke štěstí. "Myslela si, že jsem můj spolužák, se kterým jsme si byli hodně podobní. No a jak si mě spletla, tak si s ním začala psát, psali si asi měsíc a ona žila v domnění, že si píše se mnou. No a pak se na mě vždycky na chodbě tak významně dívala, jak jsme si včera dobře popovídali online. Já jsem vůbec nechápal, o co jí jde, protože jsme si nepsali. No a ona pak nakonec zjistila, že ten, s kým si píše, je on a nejsem to já," rozmotal spletitý příběh, který nakonec dopadl svatbou, dítětem a hypotékou.

Kdo je tady šéf?

Se svou láskou z konzervatoře mají spolu dcerku Anežku. V domácnosti tomu ale prý šéfuje hlavně on. "Doteď žiju v tom, že jsem šéf. Mám doma takový hrneček, kam dávám jenom určité peníze. Dám tam třeba osm tisíc a řeknu, že tenhle měsíc je takový slabší... ale pak si kupuju zlato a tak. Žena si k tomu hrníčku chodí jako ke krmítku, a když dojdou, tak já tam zase nasypu. Dávám ho pořád výš a výš, aby to měla těžší," říká se smíchem Kozub, kterému prý babička kladla na srdce, aby v televizi neudělal ostudu.

"Volala mi babička, protože věděla, že jdu sem k vám, ona vás má hodně ráda, a říkala mi: 'Prosím tě, Štěpánku, hlavně se slušně obleč.' Proto jsem si vzal tohle vytahané tričko," směje se brýlatý blonďák a dodává: "Mám určitý mužský přesah, protože mám odhalenou hruď a je mi trošku vidět ochlupení, jako že jsem samec. Mám zlatý řetízek, jako že se mám dobře. A tady to mám trochu natrhlé, jako že jsem rocker a pankáč."

Kromě Kozuba přijali pozvání do pořadu i fotografka Dita Pepe a zlepšovači života slepic Kateřina Šedivá a Jiří Lesňák. Celý díl Show Jana Krause sledujte dnes ve 21.35 na Primě.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy