Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zamindrákovaný Rytmus a jeho útoky na Čechy? Patriku, tohle jsi PŘEHNAL!

Zdroj: csfd.cz
+ Dalších 86 fotografií
GLOSA
GLOSA: Patrik Rytmus Vrbovský (42) sice podle svých slov zažívá nejkrásnější období života, protože s přítelkyní čeká narození dítěte, že by byl ale úplně v pohodě, to mu moc nevěřím. Jako vzteklý mopslík pořád kope kolem sebe a jeho hysteráky nabírají na obrátkách. Nemá náhodou sám se sebou nějaký problém, který by měl řešit?

Rytmus bývá často terčem posměchu a urážek. Má podle mě pravdu v tom, že řada z nich je mimo, hlavně když poukazují na to, že je romského původu. Dokonce chápu i to, že ho rozhořčilo, když se do něj někteří lidé pustili kvůli chválení ženy, jež u sebe ubytovala imigranty. Hysterie ohledně odmítání uprchlíků je vážně neskutečná.

Malý kluk

Lidem bohužel připadá normální, že pod rouškou zdánlivé anonymity vyprsknou na sociální síť nějaký ten rasistický nebo xenofobní nenávistný výrok, přičemž za mnoho z nich by mohli dotyční skončit před soudem. Jenže ať je to, jak chce, od chlapíka, který si prý běžně kupuje tenisky za „iks“ tisíc euro a má všechny „v pí*i“, bych čekal o něco inteligentnější chování a ne to, které běžně předvádí kdejaký malý, hloupý a rozmazlený kluk.

Když na zprávy, jež mu chodí, reaguje slovy, že mu píší zamindrákovaní Češi, sám se chová tak, jak nechce, aby se chovali ostatní. Já mu například nepsal a psát nebudu. Jednak proto, že gesto hostitelky imigrantů chválím, zadruhé proto, že mi je jedno, jestli je „cikán“, takzvaný bílý chlap nebo žížala. On ale strčil všechny do jednoho pytle a sám se tak stává směšným šovinistou. Ten se v původním významu slova vyznačuje právě otevřenou nenávistí k jiným národům.

Mindrák

Tvrdit také, že mu podobné poznámky píší jenom Češi, je dost legrační, když i mezi Slováky se často najdou lidé, kteří na něj kvůli podobným věcem (romský původ, nesnášenlivost vůči jeho chování) otevřeně nadávají.

Pokud se tedy chce milý Rytmus (42), který rád ponižuje všechny, kteří s ním nesouhlasí, pohoršovat, měl by začít u sebe a pak teprve poučovat ostatní.

Jinak totiž na mě působí tak, že největší mindrák má on sám ze sebe…

Související články

Další články